Radiostanice 27Mhz Rychlá navigace: Přihlášení uživatele Vysílačky Portejbly DX spojení Lokátory Portejbly Připomínky

Pikador 2016 již tuto sobotu

Akce

Pár lidí se ptalo ... :-) a je to tak, Pikador se koná už tuto sobotu!


Letí to, letí ... Skutečně už tuto sobotu 3.9. 2016 proběhne na PMR pásmu další ročník tradičního Memoriálu Milana 42 Hradec Králové, nebo-li soutěžní akce nazvané PIKADOR.

Do závodu se nemusíte nikde přihlašovat, stačí v daný den být aktivní na PMR pásmu a pokusit se uskutečnit co možná největší počet platných spojení se všemi přítomnými uživateli.

PIKADOR startuje úderem 12.00 a končí téhož dne v 19.00. Bodovaná spojení můžete navazovat pouze v klasickém analogovém režimu na všech povolených kanálech. Spojení přes digitální PMR radiostanice (dPMR) nejsou v tomto závodě bodována.

Pikador 2016


V soutěži použijete svoji běžnou volačku a vedete si deník jako z klasického portejblu, který po soutěži odešlete pořadateli k vyhodnocení. Celá soutěžní pravidla najdete na tomto odkazu :
Pravidla soutěže Pikador 2016

Pravidla jsou i nadále minimalistická, aby neodrazovala nováčky od účasti a věřím že deníků dorazí pěkná řádka, loni šlo o rekordních 25 "kousků" a konečné výsledky si můžete připomenout na této adrese. Bodování je stále stejné, za jedno spojení obdržíte jeden bod a s jednou protistanicí je bodováno pouze jediné spojení v rámci celé soutěže. Vše ostatní najdete v pravidlech (doporučuji všem přečíst ;-).

Deníky ze soutěže odesílejte co nejdříve na moji e-mailovu adresu:
cb16@volny.cz

K vyhodnocení budou deníky přijímány pouze do neděle 11.9. 2016 24:00! Je to proto aby byla soutěž vyhodnocena zde na webu co nejdříve, nejpozději do neděle 25.9. 2016.

Tři nejlepší obdrží e-mailem diplomy k vytištění a všechny účastníci s platným deníkem pamětní lístek.

Ideální bude když soutěžní deníky nebudete před vyhodnocením vystavovat v našem online uložišti, toto nařízení není striktní, jde o doporučení, které zamezí to, aby ti co si nevedli pečlivě deník později neopisovali z již vystavených a též nebylo dopředu jasné celé pořadí soutěže. Okradli by jste se o jistou dávku překvapení..... Pořadatel po vyhodnocení zveřejní deníky ve shrnujícím seznamu (článku) nejpozději do 25.9. 2016. Toto rozhodnutí (nevystavovat deníky před vyhodnocením) ponechávám na vašem zvážení ...

Počasí má být skoro letní, tak toho využijte a provětrejte svá těla, na dobrých vysokých kotách to bude šlapat nejlíp .... Všem přeji mnoho zábavy a pěkných spojení.

Jerry Nové Město

Tisk Tisková verze článku


Související témata

PMR technika

K tomuto článku není možné vložit komentář.
© www.cbpmr.cz • Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund