Soutěžní pravidla PMR závodu PIKADOR 2020 - memoriálu Milana 42

Záhlaví deníku musí obsahovat volačku účastníka a název stanoviště odkud bylo vysíláno.

Typové označení použité radiostanice*.

Datum a čas prvního i posledního uskutečněného spojení.

Zápis o spojení musí obsahovat jméno (tzv. volačku protistanice) a místo vysílání protistanice. Místo vysílání musí být jednoznačné a dohledatelné v běžně dostupných mapách.

Příklady správného zápisu spojení:
Tonda Liberec (pokud Tonda vysílá z domácího stanoviště, tedy z Liberce)
Tonda Liberec /p Ještěd (pokud Tonda vysílá přechodně z Ještědu)
Tonda Liberec /p Ještěd JO70LR (pokud soutěžící a protistanice umí pracovat s lokátory, může uvést i lokátor protistanice)

*bez uvedení typu použité radiostanice, nebo při uvedení radiostanice nevyhovující platnému VO (různé dualbandy, radioamatérské stanice, stanice vysílající vyšším výkonem než 500 mW ...), nebude přijatý deník zahrnut do konečných výsledků! Soutěžící může použít libovolný počet vyhovujících PMR radiostanic.

Soutěžící zapsaný deník odesílá e-mailem v libovolném formátu (doc, txt, c6v, xls, denik cl6 ...) pořadateli k vyhodnocení, který potvrdí zpětně příjem deníku a následně ho vyhodnotí. Konečné výsledku budou odtajněny do konce září 2020. Je doporučeno soutěžní deníky předčasně nevystavovat na žádné sdíleném webu před vyhlášením výsledků soutěže!

Deníky se odesílají online přes tuto stránku, Případně na e-mail pořadatele: cb16@volny.cz v jakémkoliv textovém souboru.


K vyhodnocení budou deníky přijímány pouze do neděle 13.9. 2020 24:00!

Prvním třem v pořadí budou zaslány e-mailem pamětní diplomy (k vytištění) a všem kteří pošlou deníky k vyhodnocení (s libovolným počtem spojení) bude elektronickou poštou zaslán pamětní list v podobě JPG pohlednice...

Pořadí nejúspěšnějších závodníků bude nejpozději do konce září 2020 zveřejněno na webu www.cbpmr.cz.

Dotazy na pořadatele a jakékoliv připomínky k soutěži řešte prosím přes tento online formulář


Pořadatel : Jerry Nové Město - www.cbpmr.cz