Radiostanice 27Mhz Rychlá navigace: Přihlášení uživatele Vysílačky Portejbly DX spojení Lokátory Portejbly Připomínky

Vyberte termín ranní PMR štafety

Akce

Letos v létě po deseti letech opět zkusíme ranní PMR kolečko. Zvolte si jeho termín v této anketě!


[ Nováčci kteří nevědí o čem jsou naše štafety můžou čerpat info ZDE ]
PMR štafeta 2014

V roce 2014 se zhostím jako organizátor jediné PMR štafety - právě této ranní, kterou přesouvám z pravidelného zářijového termínu z několika důvodů.

Mezi ty nejdůležitější je chuť pro změnu. Je to už dlouhých deset let co jsme podobnou ranní štafetu uskutečnili a teď jde jen o to oslovit dostatečný počet nadšenců, kteří budou ochotni se vydrápat na vhodné kopečky v tuto časně ranní dobu.

Věřte že to bude mít několik zásadních výhod, v tuto dobu je PMR pásmo téměř osiřelé a zvětší se tak šance na úspěšné propojení naplánovaného řetězu a také na pěkná daleká spojení. Celá akce může být velkou výzvou vyrazit na kopec na celou noc a podniknout tak třeba Váš první noční portejbl, co vy nato? Minimálně já to budu takto praktikovat, večer za světla výjezd na kótu, v noci při bivakování nějaké to vysílání na PMR příp. i CB pásmu a ráno po čtvrté být opět aktivní a připraven na start štafety... Po štafetě ještě uskutečnit nějaká spojeníčka podle okolností a teprve pak šupky dupky domů...

Z důvodů aby bylo pokud možno světlo a relativně teplo uvažuji o následujících termínech, které mně osobně s ničím nekolidují a bude do jisté míry zaležet na Vás, který to vyhraje:

  • Neděle 8.6. 2014

Tento termín je zajímavý tím že v tu samou neděli běží v 1:00 na CB pásmu podobná štafetová akce ROZHLEDNY 2014. V minulosti jsme podobnou provázanost již několikrát úspěšně využili. (Nejde o nějaké konkurování, ale jak víme celá řada uživatelů CB pásma vlastní i PMR-ky a zvětšila by se tak šance na více spojení a zábavy...).

  • Neděle 22.6. 2014

Druhý možný termín je zajímavý tím že je na samotném počátku léta a půjde o jednu z nejkratších nocí kolem letního slunovratu (21. června 2014, 10:51 UT) a mohli bychom ho spojit z nějakou další PMR akcí, třeba Vítání léta s PMR?

  • Neděle 6.7. 2014

Třetí možný termín je sváteční (Den upálení mistra Jana Husa - ČR). Nevýhodný může být pro dovolenkáře, ale to jestli vám vyhovuje nejvíce či nejméně nechávám zcela na Vás.


Po 9.4. 2014 vyberu a zveřejním pevný termín této ranní štafety. Zároveň bude spuštěno přihlašování do akce. Závazně se rozhodu právě podle níže uvedené ankety, která je podmíněná uvedením Vaší volačky, kterou používáte na pásmu PMR. K této neanonymní variantě přistupuji hlavně proto abych oddělil příspěvky různých vtipálků a spammerů.

PROSBA: hlasujte pouze pokud vážně uvažujete o účasti!

Výsledky nebudu průběžně vystavovat, veřejně je shrnu až po 9.4. 2014.
V anketě prosím vyplňte všechny kolonky včetně času startu štafety a kanálů které by vám nejvíce vyhovovaly:

» ZDE JE ANKETA - hlasuj prosím ZDE

Pokud si již hlasoval a máš dodatečně jiný názor, nic se neděje, můžeš hlasovat vícekrát, systém vyhodnotí jako platný názor pouze ten poslední v pořadí. Jen musíš uvést vždy pravdivě stejnou volačku.

Děkuji všem za přečtení a za hlasování do ankety o plánované ranní PMR štafetě!

Případné dotazy, návrhy, mi pište ZDE


Jerry Nové Město

Tisk Tisková verze článku


Související témata

PMR pásmo

"Vyberte termín ranní PMR štafety" Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusích
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistruj se.

Re: Vyberte termín ranní PMR štafety
Od: Matouš Kutná Hora - Pátek, 28.03. 2014 - 12:19 (O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Pokud by to klaplo až na tu 6tou ranní bylo by to ideální, v práci končím okolo půl6 tak bych to měl na kopec tak akorád :)

© www.cbpmr.cz • Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.02 sekund