Radiostanice 27Mhz Rychlá navigace: Přihlášení uživatele Vysílačky Portejbly DX spojení Lokátory Portejbly Připomínky

Přispění na provoz webu cbpmr cz

O našem webu

Za vaše letošní příspěvky patří velké dík! ...


Aktualizováno 15.7. 2023:

Příjem darů na provoz byl již ukončen!

Z vašich letošních finančních darů o celkové sumě 7465,- Kč byl objednán webhosting na období dalších 30 měsíců. Nyní máme pokryt technický provoz webu do konce listopadu 2025 a zaplacenou doménu cbpmr.cz do května 2029.

Díky Vám všem a nechť Vám stránky i nadále dobře slouží ;-)

Admin Jerry


Jsou to již tři roky co jsme společným výběrem zajistili prostředky na technický provoz tohoto webu (za období 2020/06 - 2023/06).

Opakovaně jste mi psali dotazy kdy bude opět toto potřebné? Nyní nastal ten okamžik, kdy se můžeš svým finančním darem podílet na budoucnosti těchto stránek. Tvého přístupu i zájmu si cením a pokud ses rozhodl přispět na provoz "cbpmr.cz", níže najdeš potřebné informace kam a jak dar případně zaslat.

V měsíci červnu 2023 je nutné uhradit částku za server-hosting pro další rok. Naším provozovatelem (svethostingu.cz) byla vystavena faktura na období červen 2023 - červen 2024 ve výši 2889,- Kč za hostingový program "MULTI 200".

Zkušenosti z minulosti nám naznačují že postačí když jednotlivec zašle částku ve výši cca 50 - 100 Kč.

V případě že bude vybrána celková částka vyšší, než je výše uvedená, budou tyto finanční prostředky okamžitě použity na dopředné proplacení služeb hostingu webu cbpmr.cz na tomu odpovídající časové období. Po ukončení výběrů darů, zde budu o tom informovat. Zájemcům z řad dárců jsem ochoten zaslat k nahlédnutí vystavené faktury, že tomu bylo tak skutečně učiněno. Nehodlám se nijak obohacovat, správu webu činím svobodně a prospěšně ve svém osobním zájmu, a s tím spojené činnosti (programování stránek, administrace, moderování příspěvků...) nejsou zdrojem jakýchkoliv mých finančních příjmů.

Částku dle tvého uvážení zašli prosím na níže uvedený bank. účet s variabilním symbolem: 2023. Do zprávy pro příjemce prosím uveď svoji volačku používanou na pásmu, nebo svoje jméno. Pokud nic neuvedeš - bude dar anonymní. Pro ověření že dar dorazil můžeš navštívit tuto stránku (seznam dárců 2023). Jednou týdně (vždy v neděli večer) bude aktualizována. Uzávěrka přijmu darů byla 30.6. 2023 23:59.

Všem dárcům moc děkuji. Jsem si vědom že samotné stránky jsou nyní spíše v "udržovacím módu", a není již moc osobního času je více rozvíjet, ale zpětná odezva mi dává najevo že i tento stav je pro vás užitečný a to mně těší. I nadále budu rád obohacovat tu naši komunitu nadšenců-radistů tímto způsobem...

Seznam dárců 2023/2024

Kontakt na autora webu (příp. mail: cb16 zavináč volny.cz)

Jerry Nové Město

Tisk Tisková verze článku


"Přispění na provoz webu cbpmr cz" Přihlásit/Registrovat | 3 komentářů | Vyhledávání v diskusích
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistruj se.

Re: Přispění na provoz webu cbpmr cz
Od: George Opatovice - Čtvrtek, 13.07. 2023 - 16:46 (O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Rozumím tomu, že s webem jsou náklady, i já provozuji několik webových stránek, ale cena za webhosting je značně přemrštěná... Proč se jednoduše nemigruje jinam, například na wedos.cz? Ceny jsou ta i u toho nejdražšího do 1500Kč/za rok... Je tak komplikované takovou migraci provést?

Re: Přispění na provoz webu cbpmr cz
Od: Jerry Nové Město - Pátek, 14.07. 2023 - 14:07 (O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
U našeho webhostera, řekl bych, máme nadstandardní přístup ze strany poskytovatele, 30 denní zálohy dat zdarma, blesková techn. podpora, některé moduly, funkcionality které u Wedosu jsou zpoplatněny máme v základní ceně ... prostě dlouholetá naprostá technická spokojenost bez výpadků, s velmi solidní výkonností serveru (a že je to občas potřeba) atd... Nerad bych to měnil, ani nemám čas tu příp. migraci řešit s risikem, že nastane nějaký zádrhel.

Díky komunitě máme nyní předplacený hosting webu do listopadu 2025 a doménu zaplacenou do května 2029!

Re: Přispění na provoz webu cbpmr cz
Od: George Opatovice - Pátek, 14.07. 2023 - 15:46 (O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
 
Pak Tvé rozhodnutí chápu Jerry, neznal jsem pozadí, omlouvám se :-) Je super že komunita pomohla částkou v takové výši.

© www.cbpmr.cz • Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.02 sekund