Radiostanice 27Mhz Rychlá navigace: Přihlášení uživatele Vysílačky Portejbly DX spojení Lokátory Portejbly Připomínky

Noční PMR DXing 2018

Akce

...už tuto sobotu po 21.30 h .... přidáš se?


Ročník 2019 se koná ze soboty na neděli 10.8. od 21.30 do 5.30 ...

PMR Dxing 2018

... již tradičně poněkolikáté kolem půlky prázdnin budeme pokoušet možnosti nočního éteru k navazování zajímavých PMR spojení....

Noční PMR DXing 2018 je akcí vyloženě zábavnou a nesoutěžní, nemusíš se nikde registrovat ani se dopředu přihlašovat a jediné co je doporučené (dobrovolné) je ohlášení tvého portejblu v naší DX nástěnce. Tím si můžeš zvýšit šance na spojení a uděláš si tím slušnou reklamu na svoje vysílání ;-).

Zkus vyrazit v noci ze soboty 11.8. na neděli 12.8. na nějakou kótu, nebo zapni vysílačku jen z domova a pokus se oživit éter svoji aktivitou. Těšíme se na tebe ;-) v době mezi 21:30 až 05:30.

Odměnou nechť ti jsou nevšední zážitky z netradičního letního nočního vysílání a těm kteří projeví zájem, můžou za aktivitu obdržet pamětní lístek k vytištění, který budu zasílat po skončení DXingu e-mailem z ( cb16 zavnáč volny.cz ).

Nárok na jeho zisk je podmíněn odesláním e-mailového hlášení, nebo zasláním odkazu na vystavený deník s alespoň TŘEMI PMR spojeními uskutečněnými v časovém úseku mezi 21:30 až 05:30 (11 / 12.8.).

Vy co máte CB zařízení, vezměte ho jistě s sebou ... V ten samý večer poběží na Slovensku závod SPD a je očekáváno i v CB éteru poměrně "živo".

Aktivním PMR kopcařům připomínám že Martin Kbely vyhlásil bonus akci právě v obdobných časech kdy poběží DXing, podrobné bodování a časové úseky najdeš ZDE.

Všem přeju šťastný výběr vhodných kót, hodně pěkných spojení a dobrou zábavou!

Jerry Nové Město

Tisk Tisková verze článku


"Noční PMR DXing 2018" Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusích
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistruj se.

Re: Noční PMR DXing 2018
Od: - Středa, 08.08. 2018 - 22:44
Ahoj,
bohužel se mi do termínu dostala firemní akce, takže noční DX úplně nestíhám. Jediný kopec na který bych mohl vylézt tady v okolí, tak z toho se do ČR dořvu jen do Beskyd.
Uvidíme jestli se to ještě podaří nějak upravit tak aby to vyšlo.

© www.cbpmr.cz • Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund