Radiostanice 27Mhz Rychlá navigace: Přihlášení uživatele Vysílačky Portejbly DX spojení Lokátory Portejbly Připomínky

Zveme vás na zářijovou PMR štafetu

Akce

Letos ještě žádná nebyla... a pokud bude zájem můžeme v PMR štafetách pokračovat dál. Co vy nato?


START PMR štafety proběhne 10.9. 2011 v 17:00 na kanále č. 4.

Do PMR štafety je nutné se předem přihlásit, z důvodu aby byla včas naplánována a vystavena trasa štafety.

Uzávěrka přihlášek je letos stanovena na 3.9. 2011 12:00.

Po tomto datu budu letos nesmlouvavý a trasu dále nebudu rozšiřovat o vložené stanice, proto se nezapomeňte registrovat včas!

Trasa štafety bude zveřejněna v pondělí 5.9. 2011 v nočních hodinách.... ;-)

PMR štafeta 2011

Vlastní PMR štafeta bude zahájena 10.9. v 17:00 na kanále č. 4 krátkým úvodním slovem posádky číslo 1 a předáním slova na další kolegy v pořadí. Štafeta bude dvoukolová a poběží vždy stejným směrem. Poslední posádka v řetězu bude předávat slovo zpět na bod č. 1. Účastníci mohou vysílat z libovolného místa v ČR nebo SR.

V prvním kole se každá posádka postupně ohlásí číslem, názvem expedice, nebo volačkou, lokátorem a nadmořskou výškou a pokusí se předat štafetu na dalšího v pořadí. V kole druhém je možno přidat krátké info o místě kde jste, kolik ostatních posádek jste slyšeli a další krátké dojmy z celé akce...

Přidám ještě pár doporučení k průběhu kolečka. Pokud by se např. posádce č. 1 nedařilo předat slovo na č. 2, je povoleno zkusit zavolat až stanici č. 3. Trojka by se pak měla pokusit zpětně o spojení s dvojkou, tak aby se na ni v řetězu nezapomnělo! Pokud by se stanici č.1 nedařilo navázat spojení na nikoho dalšího, poprosí všeobecnou výzvou o to jestli může někdo předat slovo dál. Při této komunikaci se prosím hlaste čísly (např. "brejk dvacet"), tak aby bylo možné zpětně zmapovat samotný průběh trasy! Nevstupujte do kolečka bezhlavě (anonymně) výzvami typu: dvojko pokračuj, je to tvoje už tě volají... apod.

Posádky bych poprosil o zapsání reportů (slyšitelností) svých kolegů. Bude fajn když mi reporty po akci pošlete mailem k vystavení (na cb16@volny.cz).

Pro všechny účastníky bude připraven pamětní lístek k vytištění ve velkém rozlišení. Ten budu zasílat e-mailem jako obrázkový dokument (JPG).

Případné nerozhodné nováčky, kteří váhají s přihlášením chci uklidnit, že v naší akci jde hlavně o zábavu, takže se nerozpakujte na cokoliv zeptat a zkuste obohatit naše PMR kolečko svou účastí, třeba i s tou nejlevnější PMR-kou! Nejlepší volbou je výběr dobrého kopce se slušným výhledem... Bylo by fajn navázat na nejlepší éru podobných štafet, kdy nás bývalo přihlášených i více jak 60 posádek... Co vy nato? Přidáte se?

Online přihláška do štafety

Přehled přihlášených

Online diskuze ke štafetě probíhá zde


* Jerry Nové Město *

Tisk Tisková verze článku


Související témata

PMR pásmo

"Zveme vás na zářijovou PMR štafetu" Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistruj se.
© www.cbpmr.cz • Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund