Radiostanice 27Mhz Rychlá navigace: Přihlášení uživatele Vysílačky Portejbly DX spojení Lokátory Portejbly Připomínky

Noční PMR DXing za dveřmi

Akce

Nejen PMR štafeta, ale i noční vysílání pro všechny nadšence malých výkonů se chystá o příštím víkendu...


Pár dní před uzávěrkou přihlášek letošní jediné PMR štafety, která se uskuteční příští neděli v 6:00 na kanále č.7, si dovolím všem připomenout zábavnou akci Nočního PMR DXingu, který byl vyhlášen mezi sobotním západem slunce (21.6.2014 21:11) až nedělním východem slunce (22.6.2014 4:52).

Jde o výzvu vyzkoušet PMR pásmo v době klidného éteru, kdy už většina dětiček, geometrů, jeřábníků, modelářů .... spí :) a tudíž by se mohla povést zajímavá spojení.

To jestli vyrazíte, někam autem, po svých pod širák, nebo stan je jen na vás... Pojďme prostě přivítat přicházející léto někam na kopec a popovídat si jen tak pro radost, odměnou nechť nám jsou tak trošku nevšední zážitky. Nočních PMR akcí zde tolik nebylo, tak se přidejte!

Všem kteří mezi západem slunce a východem slunce uskuteční alespoň jediné PMR spojení, třeba i z domácího stanoviště a potvrdí to zde na webu v připraveném formuláři, obdrží e-mailem pamětní obrázkovou momentku k vytištění. Na tomto "pamětním lístku" bude uvedena právě vaše volačka.

Moje maličkost se ozve z Jizery 1122m v JO70PU, od cca 20:00 a v neděli po štafetě asi do 9:00. V případě nepřízně počasí bude mojí náhradní kótou Smrk 1124m v JO70PV.

Připomínám pro soutěžící celoroční akce PMR kopců, že Martin Kbely na tento termín vyhlásil souběžně bonusové bodování, přesné informace najdete zde.

Doufám že nás kopcaře podpoří i domasedové, je spousta těch kteří mají své PMR-ky a 446MHz vysílačky doma uložené v šuplíku, zkuste je zase jednou osprášit ať si všichni pořádně zavysíláme ;-).

Noční PMR dxing

Shrnutí:

Noční PMR DXing proběhne od 21.6.2014 21:11 do neděle 22.6. 2014 4:52
PMR štafeta startuje v 6:00 na kanále č.7 v neděli 22.6.

Související odkazy:

Formulář pro zaslání pamětního listu

Přihláška do ranní PMR štafety
Přehled přihlášených účastníků

Jerry Nové Město

Tisk Tisková verze článku


Související témata

PMR pásmo

"Noční PMR DXing za dveřmi" Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistruj se.
© www.cbpmr.cz • Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund