Radiostanice 27Mhz Rychlá navigace: Přihlášení uživatele Vysílačky Portejbly DX spojení Lokátory Portejbly Připomínky

Noční PMR DXing 2018

Akce

...už tuto sobotu po 21.30 h .... přidáš se?PMR Dxing 2018

... již tradičně poněkolikáté kolem půlky prázdnin budeme pokoušet možnosti nočního éteru k navazování zajímavých PMR spojení....

Noční PMR DXing 2018 je akcí vyloženě zábavnou a nesoutěžní, nemusíš se nikde registrovat ani se dopředu přihlašovat a jediné co je doporučené (dobrovolné) je ohlášení tvého portejblu v naší DX nástěnce. Tím si můžeš zvýšit šance na spojení a uděláš si tím slušnou reklamu na svoje vysílání ;-).

Zkus vyrazit v noci ze soboty 11.8. na neděli 12.8. na nějakou kótu, nebo zapni vysílačku jen z domova a pokus se oživit éter svoji aktivitou. Těšíme se na tebe ;-) v době mezi 21:30 až 05:30.

Odměnou nechť ti jsou nevšední zážitky z netradičního letního nočního vysílání a těm kteří projeví zájem, můžou za aktivitu obdržet pamětní lístek k vytištění, který budu zasílat po skončení DXingu e-mailem z ( cb16 zavnáč volny.cz ).

Nárok na jeho zisk je podmíněn odesláním e-mailového hlášení, nebo zasláním odkazu na vystavený deník s alespoň TŘEMI PMR spojeními uskutečněnými v časovém úseku mezi 21:30 až 05:30 (11 / 12.8.).

Vy co máte CB zařízení, vezměte ho jistě s sebou ... V ten samý večer poběží na Slovensku závod SPD a je očekáváno i v CB éteru poměrně "živo".

Aktivním PMR kopcařům připomínám že Martin Kbely vyhlásil bonus akci právě v obdobných časech kdy poběží DXing, podrobné bodování a časové úseky najdeš ZDE.

Všem přeju šťastný výběr vhodných kót, hodně pěkných spojení a dobrou zábavou!

Jerry Nové Město

Tisk Tisková verze článku


"Noční PMR DXing 2018" Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusích
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistruj se.

Re: Noční PMR DXing 2018
Od: 329TM001 - Středa, 08.08. 2018 - 22:44 (O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Ahoj,
bohužel se mi do termínu dostala firemní akce, takže noční DX úplně nestíhám. Jediný kopec na který bych mohl vylézt tady v okolí, tak z toho se do ČR dořvu jen do Beskyd.
Uvidíme jestli se to ještě podaří nějak upravit tak aby to vyšlo.

© www.cbpmr.cz • Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund