Noční PMR DXing 2020 se hlásí

Noční PMR DXing 2020 se hlásí

Datum: 28.7. 2020 21:04 Téma: PMR pásmo

Přidáš se? ... o víkendu 8.8. 2020 ...



PMR DXing 2020 se uskuteční

So 8.8. 21:30 --- Ne 9.8. 05:30

Po roce tu máme další ročník Nočního PMR DXINGU, který je zcela nesoutěžní akcí. Opět se pokusíme oživit, jinak většinou poklidný noční PMR éter.

Zkus vyrazit i ty v noci ze soboty 8.8. na neděli 9.8. 2020 na nějaký pěkný kopec či horu s PMR stanicí a podpoř akci svojí aktivitou. Všichni domasedi jste též vítáni, zapněte to taky, ať je o zábavu postaráno po celou noc ;-).

Odměnou nechť nám jsou nevšední zážitky z nočního pobytu v přírodě a z uskutečnění zajímavých, věřím že i mnohých DX-ových spojení.

Ti kteří projeví zájem, můžou za svoji aktivitu obdržet stejně jako loni pamětní lístek zasílaný e-mailem. Obdržet ho můžeš pokud po akci odešleš odkaz na vystavený deník s alespoň třemi spojeními realizovanými v době konání akce. Nebo můžeš seznam spojení napsat přímo do e-mailu a zaslat pořadateli na (cb16 zavináč volny.cz) - na kterém očekává pořadatel vaše žádosti a hlášení.

Akci lze vhodně využít k různému testování a porovnávání stanic, času na to bude jistě přes celou noc dost. Je vhodné (dobrovolné) svoji plánovanou účast dopředu ohlásit na DX nástěnce:

http://www.cbpmr.cz/dx-nastenka/

Vy co máte CB zařízení, vezměte ho jistě s sebou. Ve stejný večer probíhá na Slovensku závod SK poľný deň a je očekáván vyšší provoz i na české straně!

Dodnes mne fascinuje jak v minulosti tuto akci pojal jeden z nás (Jakub Řevnice), tento článek mne i po letech baví a ohromuje: http://www.cbpmr.cz/pmr-stafeta-a-dx-ing--clanek-od-jakuba-revnice-64.html

Všem přeji šťastný výběr dobré kóty, dobré počasí, kopu spojení a fajn zábavu!

poř. Jerry Nové Město


Připomínka loňského ročníku ....


PMR DXing 2020



Tento článek najdete na webu CB - PMR radiostanice a vysílání: http://www.cbpmr.cz