Pravidla uživatelů diskusního prostoru webu www.cbpmr.cz

Do této diskuse smí přispívat každý přihlášený (registrovaný) uživatel stránek www.cbpmr.cz.

Diskuze prosím veďte v mezích lidské slušnosti. Obsah není nijak cenzurován a nikomu není omezován přístup pokud není porušeno některé z následujících pravidel:

Není zde tolerováno vulgární osočování, vyhrožování, pomluvy, nesmyslné hádání, ponižování jednotlivců, skupin, nebo ras. Nepřijatelná je neúcta vůči zemřelým a jejich příbuzným. Zakázána je jakákoliv propagace obsahu porušující trestní zákony. V diskusi není povolena komerční aktivita v podobě šíření reklam a spamu. Nevhodné je zařazování obsahově nesouvisejících webových odkazů, které si vyhrazuje administrátor mazat dle svého uvážení.

Diskutující musí respektovat soukromí jiných osob, a nesmí zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy či jiné soukromé informace bez jejich svolení. Administrátor má právo mazat příspěvky, které zjevně nesouvisejí s tématickým zaměřením serveru www.cbpmr.cz a ve výjimečných případech může udělit ban (zákaz přístupu dle IP adresy) těm kteří poruší výše uvedená pravidla.

Za obsah příspěvků nesou zodpovědnost jejich autoři. Naši administrátoři jsou připraveni zasáhnout proti nepatřičnému obsahu tehdy, pokud dojde k jeho nahlášení přes tento formulář.

Autoři webu www.cbpmr.cz si vyhrazují právo tyto pravidla kdykoliv změnit, nebo rozšířit.


Tým autorů webu www.cbpmr.cz