Nápověda veřejného vzkazníku webu www.cbpmr.cz

Vzkazník je určen všem návštěvníkům našich stránek k volné slušné diskuzi, předávání názorů a vzkazů souvisejících tématicky se zaměřením webu cbpmr.cz. Momentálně je to umožněno pouze přihlášeným (registrovaným) uživatelům.

Mezi praktické vychytávky patří úprava právě vystavených příspěvků, nebo nastavení zasílání upozornění na nové odpovědi. Toto lze provést v levém horním menu [NASTAVIT UPOZORNĚNÍ] resp. [UPRAVIT SVÉ PŘÍSPĚVKY].

Klepnutím na volačku můžeš zahájit psaní soukromé zprávy danému uživateli. Klepnutím na ikonu modrého panáčka můžeš navštívit profil daného uživatele.

V horní části vzkazníku je umožněno vyhledávání dalších uživatelů (přes ikonu lupy). Ve vyhledaném seznamu se zobrazují odkazy na uživatelské profily a seznamy všech příspěvků které daný uživatel již napsal.

Úprava příspěvků je možná jen v den jejich vystavení, nyní je povolená pouze jediná úprava. Tato funkce by měla sloužit hlavně pro opravu dodatečně zjištěných překlepů, nebo gramatických chyb. Původní verze zprávy zůstává veřejně dostupná po rozkliknutí odkazu [1x uraveno].

Pro zasílání upozornění o nových odpovědí vašich příspěvků je automaticky použit e-mail uvedený při vaší registraci. Změnit si ho můžete dodatečně kdykoliv ve svém profilu (po přihlášení). Zakázání či povolení upozornění je vztahováno na celý náš web, to znamená že tímto nastavením ovlivníte i zasílání upozornění na odpovědi z diskusí pod našimi články, pamatujte nato!

Pro úspěšných chod vzkazníku je vyžadováno zapnutí javascriptu a ukládání cookies ve vašem prohlížeči. Tyto vlastnosti mají všechny moderní prohlížeče přednostně zapnuty, takže pokud používáte novější verze běžných prohlížečů mělo by být vše funkční na první použití.

Tyto verze prohlížečů jsou 100% podporovány: Mozilla Firefox 3.6 a všechny vyšší verze , Internet Explorer 9 a vyšší verze, Opera 10.5 a vyšší verze. CHROME 10 a vyšší v. Pokud se vám při běhu vzkazníku objeví jakýkoliv nečekaný problém napište o tom přes tento formulář. Nezapomeňte připsat jaký prohlížeč používáte.


* Za web www.cbpmr.cz - Jerry Nové Město *