Radiostanice 27Mhz Rychlá navigace: Přihlášení uživatele Vysílačky Portejbly DX spojení Lokátory Portejbly Připomínky

PMR štafeta 2012

Akce

Jste zváni na další PMR štafetu. Termín je zvolen na 8.9. 17:00 kanál č.7. To jestli řetěz opravdu poběží záleží jen na vás...


START PMR štafety je naplánován na sobotu 8.9. 2012 v 17:00
na kanále č. 7.

Do štafety je nutné se předem přihlásit, aby bylo možné včas naplánovat trasu a přidělit pořadová čísla štafetářům. Uzávěrka přihlášek je stanovena na úterý 4.9. 2012 (24:00).
Trasa bude vystavena zde na webu nejpozději do čtvrteční půlnoci 6.9. 2012.

PMR štafeta 2012

Vlastní PMR štafeta bude zahájena 8.9. v 17:00 na kanále č. 7 krátkým úvodním slovem posádky číslo 1 a předáním slova na další kolegy v pořadí. Štafeta bude dvoukolová a poběží vždy stejným směrem. Poslední posádka v řetězu bude předávat slovo zpět na bod č. 1. Účastníci mohou vysílat z libovolného místa v ČR nebo SR.

V prvním kole se každá posádka postupně ohlásí číslem, názvem expedice, nebo volačkou, lokátorem a nadmořskou výškou a pokusí se předat štafetu na dalšího v pořadí. V kole druhém je možno přidat krátké info o místě kde jste, kolik ostatních posádek jste slyšeli a další krátké dojmy z celé akce... Posádky si mohou zapisovat reporty o slyšitelnosti svých kolegů, které nepovinně můžete odeslat po akci k vystavení na web (na můj e-mail: cb16@volny.cz).

POZOR letos si vyhrazuji právo akci předčasně zrušit v případě že nebude přihlášen dostatečný počet posádek (cca 15-20). Vedou mne k tomu zkušenosti z minulého ročníku, kdy při menším počtu přihlášených bylo velmi obtížné sestavit alespoň trochu průchodnou trasu. Je jasné, že vše nakonec záleží na rozmístění přihlášených stanic a nelze dopředu dělat nějaké závěry, přesto si ponechávám otevřenou podmínku odvolání akce při malém počtu přihlášek! Berte to prosím na vědomí a sledujte průběžně tyto stránky. Přihlášení aktéři dostanou veškeré info e-mailem.

Všem kteří se přihlašují a tuší že nebudou vysílat přímo z vrcholu přihlášené kóty, mi mohou usnadnit život tím, že do kolonky VZKAZ připíší svoje předpokládané GPS souřadnice, lépe se mi tím posoudí pomocí Výškopisu průchodnost tras. Souřadnice i lokátory si může každý lehce zjistit doklikáním v této mapě. Pokud zjištění souřadnic neovládáte nic se neděje, neřešte to. Já si už nějak s tím poradím ;-).

Pro všechny účastníky bude i letos připraven nový pamětní lístek k vytištění ve velkém rozlišení. Ten budu v průběhu září zasílat e-mailem jako běžný obrázkový dokument (JPG).

Nerozhodnuté váhající "střelce" chci uklidnit, že v naší akci jde hlavně o zábavu, takže se nerozpakujte případně na cokoliv zeptat a zkuste obohatit naše PMR kolečko svou účastí, třeba i s tou nejlevnější PMR-kou! Nejlepší volbou je výběr dobrého kopce se slušným výhledem... a připomínám že v den konání štafety je možné si i zlehka zasoutěžit v PMR Memoriálu Milana 42.

» Přihláška do štafety

» Přehled přihlášených posádek do PMR štafety včetně mapy

» Diskuze probíhající k této štafetě na www.cbradio.cz


Na Vaši účast se těší

JERRY NOVÉ MĚSTO

Tisk Tisková verze článku


Související témata

PMR pásmo

"PMR štafeta 2012" Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistruj se.
© www.cbpmr.cz • Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund