Radiostanice 27Mhz Rychlá navigace: * Můj PROFIL * Vysílačky Portejbly DX spojení Lokátory Portejbly Připomínky

Všechny odpovědi na příspěvek č: [43394]#43397 30.5. ’23 11:09 [Karel Suchomasty ] : (odpověď na #43394)
Ahoj Michaeli. Také rád aktivuji v závodech. Dá se to sfouknout za pár minut i s QRP a nemusím nikam posílat selfspotting.
#43395 30.5. ’23 10:56 [DJ Brno ] : (odpověď na #43394)
Den frézování zákazníků, jak to dříve dokonale překládal google, s mlýny je fajn, škoda že jsou v pracovní den. Předchozí leta to vycházelo trochu lépe a ještě s alternativníma termínam smích Však bude čas v zimě, já mlýnky jezdím na VHF jako únik od předvánočního psycha. Karle však 599 a ať si protistrana sama doplní nezávodní 001 dle podmínek, ne? Vždy se tak dělalo. Pokud není jinak, jako třeba stanice v závodu na VKV. Tam obvykle každý ví, co se jede za závod... Dvě značky neškálují, odzkoušeno. Zdeňku však na krátkých to je fuk, na VHF/UHF je lokátor tak nějak očekávaný a slušný standard. Člověk by rád věděl kam aspoň směrovat, když zaslechne fragmenty spojení a pak kam se tedy dovolal. Já dávám vše vždycky, ať si protistrana zahodí co ji nezajímá. Kolikrát jsou lidi rádi i za QTH nebo reference.
#43394 30.5. ’23 10:44 [Saruman Čelistná ] : (odpověď na #43391)
Určitě by to byla cesta nejmenšího odporu... smích Však ve většině HF závodů jsem jen proto, že si chci zavysílat... Kouknu na WA7BNM contest kalendář co zrovna je, jaká je předávka... a pokud nezapomenu, pošlu jim i ten deník s deseti spojeními.. smích Za rok pak přijde mailem pozvánka na další ročník závodu... Mimochodem, já se včera po cestě z Brna stavil na Fajtově kopci, ale nikdo se mi na CQ neozval smutek Naštěstí to zachránil Mühlentag, tedy svátek všech mlýnů a jejich trosek, při němž si na ně aktivátoři jednou v roce rozvzpomenou a vysílají z nich, ačkoliv to po celý zbytek roku nedělají a jedou zas jen kopce a fauny... Tak jsem nalovil nějaké mlejny a na aktivaci to stačilo.

Za obsah příspěvků nesou zodpovědnost jejich autoři! Pravidla této diskuze najdete zde.

© www.cbpmr.cz • Čas potřebný ke zpracování stránky: 0,03 sekund