Radiostanice 27Mhz Rychlá navigace: * Můj PROFIL * Vysílačky Portejbly DX spojení Lokátory Portejbly Připomínky

Všechny odpovědi na příspěvek č: [38198]#38207 13.9. ’21 17:59 [Kevina Praha ] : (odpověď na #38198)
Filipe, opravdu díky za milou a štědrou nabídku, ale naším cílem bylo a je ukázat dětem kouzlo PMR spojení, vzbudit v nich zájem o samotné vysílání, nikoli je "uplácet", aby vzali vysílačku do ruky. Je mi samozřejmě naprosto jasné, že jsi tu odměnu vůbec nemyslel jako úplatek! Ale doufám a veřím, že i v dnešní komerční době, může být dětem odměnou samotný pozdrav od pohádkové postvičky a diplom. Za sebe bych u toho zůstala. Na druhou stanu přiznávám, že jsem už při prvních pohádkách měla nápad, že by si dětský operátor mohl vysloužit odměnu (najít cestou z vysílání poklad), který by mu tam připravil jeho doprovod. Účast s pokladem by se musela nahlásit předem, aby se domluvilo, která kontrolka bude dost blízko, aby děcku info o uložení pokladu bezpečně předala. Pro kontrolky by to bylo náročnější, že by museli mít předem seznam dětí (které děti mají poklad uložený a hlavně kde ho kdo má skovaný - například pod lavičkou; na rozcestí jdi X kroků tam a tam; na zahradě pod jabloní; vedle králíkárny - to by si vymyslel doprovod, který by tam poklad skovával...) a další mínus je, že o pokladu téměř jistě uslyší i děti, které by ho třeba neměli a bude je mrzet, že některé děti poklad mají a ony ne... Možnost "hledání pokladu" cestou domů z vysílání jsem ještě úplně neopustila, ale zatím se mi nepovedlo vymyslet vhodnou formu smajlík . Případné rady prosím na můj email, díky smích .
#38199 12.9. ’21 21:14 [DJ Brno ] : (odpověď na #38198)
Jasně, určitě pokračovat. Původně rosničky na víkend hlásily, že bude fakt velmi nevýletové počasí, mohl si tak někdo účast rozmyslet a zvolit jistější program. Termíny jsou těžké, ne každému může vždy vyhovovat. Léto je fajn když jsou prázdniny volno - ale hodně lidí může být na dovolených. Konec září nejspíše málo kdo bude odjetý, ale zase to nemusí být na výlety a když se nechce tak se nechce. Kolem dní dětí to může být ok ale těžko říct co tam vše je. Možná na jaře je to lepší jak na podzim, nadšení, že končí škola, venku je lépe... To si třeba Tomášové a Kevina udělají nějakou anketu nebo se zkusmo vyzkouší, každá akce si sedá. Vymyslet jak často a kdy dělat opakování je těžké, ale to půjde. Nov contesty na začátku byly také jednotky spojení pár stanic a u nás vyloženě diskuzní kroužek ať na PMR nebo klidně CB bo více stanic nebylo, tak při pozorování nad osvětleným městem ve tmě. Dneska Nov contest jak sviští. Pohádky se určitě zavedou také, nebál bych se, hlavně se nenechat výkyvy účasti odradit. Bude to OK.
#38198 12.9. ’21 21:02 [Filip 84 ] : (odpověď na #38196)
Ahoj. Dětí bylo opravdu málo. Stanice hlásily málo spojení... Ale nemusí pršet, jen když kape. srdce Mimochodem podvečer jsem jel s mými děvčaty koupit boty na tělocvik do Decathlonu, který byl k prasknutí narvaný právě rodiči s dětmi. Takže holt teď všichni lítají po obchodech a shánějí věci do školy a na kroužky. neutral Další rodičce mívají s nástupem do školky děti nemocné, protože hned chytí nějakého bacila.. Za mě určitě v Pohádkách pokračovat, možná jen posunout na konec září(?). Pokud to nějak půjde, rád bych vypomohl s příští akcí. Moc díky za organizaci, oba Tomášové a Kevino! P.S.: Pokud můžu např. nějak zasponzorovat rozeslání poštou nějakých gumových medvídků a diplomů, tak bych tak rád učinil. Zvlášť pokud byla jen hrstka dětí, tím víc si to zaslouží, myslím. Mimoň

Za obsah příspěvků nesou zodpovědnost jejich autoři! Pravidla této diskuze najdete zde.

© www.cbpmr.cz • Čas potřebný ke zpracování stránky: 0,03 sekund