Radiostanice 27Mhz Rychlá navigace: * Můj PROFIL * Vysílačky Portejbly DX spojení Lokátory Portejbly Připomínky

Všechny odpovědi na příspěvek č: [26996]#27025 15.2. ’20 09:05 [Tomáš Stodůlky ] : (odpověď na #26996)
Ahoj, rozhodl jsem se, že si udělám radost a taky jsem zainvestoval do lídl kvality. ;-) Takže to DAB rádijko a když už jsem byl v tom, tak i vysílačky. Včera mi dorazila zásilka. Rádio: má to mizerný reproduktor, je to prostě malé kapesní prdítko. Což je ale jeho velká deviza, je hezky přenosný, navíc funguje na 4 tužkovky (za mě velký plus na cesty), napájení taky přes usb kabel (nabíjet neumí). Zvuk na repro bídný, lepší zvuk se sluchátky nebo napojený na lepší PA. Funkce to má fajn, paměti, budík, sleeptimer, atd., jen to má otřesný překlad menu do češtiny, raději AJ. V Praze chytám stejné muxy jako na Sangeanu, má to proti němu teleskop poloviční délky, srovnání na DXy na kopci teprve budu muset udělat. Ovšem - cena bezkonkurenční (čtvrtina oproti Sangeanu). Vysílačky teprve zkusím. Jinak dnes odjíždím do Krkonoš JO70SQ, takže dnes si asi nezaportejbluju, ale zítra snad na chvíli a samozřejmě na sjezdovku jedině s vysílačkou. ;-)
#26997 14.2. ’20 09:56 [Zdeněk Chabry Praha ] : (odpověď na #26996)
Radiostanice ještě jsou, ale ten DAB+ přijímač nikde nemají, obešel jsem asi 3 prodejny, pak jsem si ho objednal přes net, tak jsem zvědavý... smích Uvidíme, jak se zvedne zájem o DAB+... smajlík
#26996 14.2. ’20 09:40 [Saruman Čelistná ] : (odpověď na #26979)
Tak jsem taky koupil Lidlovku. Menu ma proste stejne jako Sencor. Coz neznamena, ze dobre, ale pouzit to jde. Se tomu nediv, je to PMRka za par stovek, tak ma odpovidajici ovladani. Jestli chces ergonomicke vychytane ovladani, kup si Kenwood D74 smajlík Tak se tesim az Lidlovku vyzkousim, doufam, ze se v sobotu ze zahrady zas povede nejake spojeni a budu moct porovnat kvalitu RX. Koupil jsem rovnou i DAB+ prijimac, kdyz Hrabos pise, ze je dobrej. Bohuzel muj kus ma zrejme nefunkcni repracek. Hraje jen ze sluchatek.

Za obsah příspěvků nesou zodpovědnost jejich autoři! Pravidla této diskuze najdete zde.

© www.cbpmr.cz • Čas potřebný ke zpracování stránky: 0,03 sekund