Noční PMR DXing 2021

Noční PMR DXing 2021

Datum: 2.8. 2021 20:29 Téma: PMR pásmo

Pozvánka na noční PMR akci ... 28/29.8. 2021 20.00 - 6.00PMR DXing 2021

Omlouvám se všem, kterým jsem DXing slíbil a tak trošku vás napínal kdy přesně bude ... Osobně se poslední dobou vysílání na pásmu nevěnuji ... přiznávám, život mne trošku nastavil jiné priority a záliby, ale dvě akce do roka bych přesto chtěl zachovat a rád se k vlnění na pár víkendů vrátím. Tou první příležitostí je právě Noční DXing, který letos vyhlašuji až na samý konec prázdnin. Tou druhou budou zářijový Pikador - Memoriál Milana 42.

Noční PMR DXING, je zcela nesoutěžní akcí. Opět se pokusíme oživit, jinak většinou poklidný noční PMR éter.

Zkus vyrazit i ty v noci ze soboty 28.8. na neděli 29.8. 2021 na nějaký pěkný kopec či horu s PMR stanicí a podpoř akci svojí aktivitou. Všichni domasedi jste též vítáni, zapněte to taky, ať je o zábavu postaráno po celou noc ;-).

Odměnou nechť nám jsou nevšední zážitky z nočního pobytu v přírodě a z uskutečnění zajímavých, věřím že i četných DX-ových spojení.

Ti kteří projeví zájem, můžou za svoji aktivitu obdržet stejně jako loni pamětní lístek zasílaný e-mailem. Obdržet ho můžeš pokud po akci odešleš odkaz na vystavený deník s alespoň třemi spojeními realizovanými v době konání akce. Nebo můžeš seznam spojení napsat přímo do e-mailu a zaslat pořadateli na (cb16 zavináč volny.cz) - na kterém očekává pořadatel vaše žádosti a hlášení.

Akci lze vhodně využít k různému testování a porovnávání stanic, času na to bude jistě přes celou noc dost. Je vhodné (dobrovolné) svoji plánovanou účast dopředu ohlásit na DX nástěnce:

http://www.cbpmr.cz/dx-nastenka/

Vy co vlastníte CB zařízení, vezměte ho jistě s sebou. Může jít o další zpestření celé noci ...

Všem přeji šťastný výběr dobré kóty, dobré počasí, kopu spojení a fajn zábavu!

Jerry Nové Město

Tento článek najdete na webu CB - PMR radiostanice a vysílání: http://www.cbpmr.cz