Bazar radiotechniky opět online

Bazar radiotechniky opět online

Datum: 19.2. 2012 17:20 Téma: O našem webu

Slibované úpravy mého webu pokračují. Konečně jsem dokončil nový online bazar radiotechniky. Prodávejte, poptávejte, shánějte cokoliv z oboru CB, PMR i HAM v mém bazárku.


Nový bazar najdete na trvalém odkazu: www.cbpmr.cz/bazar/

Používání bazaru je velmi jednoduché a vystavit u mne může inzerát vlastně kdokoliv, bez nutnosti registrace, nebo přihlášení.

Pro úspěšný chod bazaru musíte mít zapnutý javascript (což většina běžných prohlížečů má, a nemusíte tedy nic řešit...), kdyby někomu přesto něco nefungovalo, ozvěte se přes tento formulář.
Bazar jsem prozatím nestačil otestovat pouze v Internet Exploreru 9 a v mobilních telefonech.

Vystavené inzeráty můžete, dodatečně upravovat, nebo i předčasně mazat - nutností je zapamatování hesla, které jste zadali při psaní inzerátu. Po vystavení inzerátu vám bude automaticky zaslán e-mail s odkazy na tuto dodatečnou správu inzerátů, proto si tento e-mail vždy ponechte v záloze a nemažte ho.
Když už heslo náhodou zapomenete, nebo uvedete omylem špatnou e-mailovou adresu, nic se neděje napište mi a rád vám inzerát upravím ručně... Staré inzeráty se budou odmazávat zcela automaticky, podle toho jakou platnost jim zadal jejich autor (tři týdny, měsíc, nebo dva měsíce).

Pravidla, co lze prodávat a poptávat online najdete ZDE. Hlavní je aby obsah inzerátu nějak souvisel s naším zaměřením webu. Příklad: prodej domácí TV/audio elektroniky, televizních antén, počítačů, tiskáren apod. už je "mimo mísu" a tyto inzerát budu dodatečně odmazávat.
Kategorie a zaměření inzerátu jsou dané a bude dobré když je pro lepší přehlednost vždy zaškrtnete podle toho co prodáváte (poptáváte). Co se nevejde, patří zaměřením do "příslušenství", nebo do "ostatního" (literatura, schémata, VF měřáky, součástky, mikrofony, rotátory, stožáry atd).

Bazar radio-techniky


Co může obsahovat text inzerátu?

Povoleny nejsou žádné HTML tagy ani značky! Umožněno je pouze vkládání odkazů (na související obrázky, nebo texty) a to v této podobě viz. příklad:

https://www.mojeadresa.cz/muj-odkaz.html

Na začátku odkazu musíte zachovat https:// a to je vše. Systém ostatní zařídí sám, tak aby byl odkaz "klikatelný".


Všeobecná doporučení

V případě že prodáváte nějakou rozměrnější věc vyžadující spíše osobní převzetí, nezapomeňte uvést v textu inzerátu lokalitu odkud jste. To jestli v inzerátu uvedete kromě e-mailu na sebe i další kontakty je čistě na vašem rozhodnutí.

Neplatné inzeráty se snažte prosím odmazávat... za pravdivost a aktuálnost inzerátu nesete zodpovědnost Vy jako autoři... myslete nato. Díky ;-).

Online bazar radiotechniky a příslušenství
Dotazy, návrhy a připomínky na autora bazaru
Pravidla užití online bazaru
RSS kanál pro čtečky - nové inzeráty

Všem přeju příjemné obchodování v mém novém bazaru.

- Jerry Nové Město -
Tento článek najdete na webu CB - PMR radiostanice a vysílání: http://www.cbpmr.cz