Noční PMR DXing 2019

Noční PMR DXing 2019

Datum: 8.8. 2019 22:40 Téma: Akce

Shrnutí informací o chystané sobotní noční akci 10/11.8. ...PMR Dxing 2019

O pamětní lístek "2019" se zatím přihlásili:

Honza Třebušín
Saruman Brno
Venca Borovany
Radek Hrabůvka
Radek Chodov
Víťa Krnov
Fugas Brno
Jitřenka Brno
Lukáš Nebory
George Opatovice
Johan Hradec
Apache Znojmo
Petr Vratimov Zadky
Žán Braník Praha
DJ Brno
David Brno


... již tradičně kolem půlky prázdnin budeme pokoušet možnosti nočního éteru k navazování zajímavých PMR spojení....

"Noční PMR DXing 2019" je akcí vyloženě zábavnou a nesoutěžní, nemusíš se nikde registrovat ani se dopředu přihlašovat a jediné co je doporučené (dobrovolné) je ohlášení tvého portejblu v naší DX nástěnce. Tím si můžeš zvýšit šance na spojení a uděláš si tím slušnou reklamu na svoje vysílání ;-).

Zkus vyrazit v noci ze soboty 10.8. na neděli 11.8. na nějakou kótu, nebo zapni vysílačku jen z domova a pokus se oživit éter svoji aktivitou. Těšíme se na tebe ;-) v době mezi 21:30 až 05:30.

Odměnou nechť ti jsou nevšední zážitky z netradičního letního nočního vysílání a těm kteří projeví zájem, můžou za aktivitu obdržet pamětní lístek k vytištění, který budu zasílat po skončení DXingu e-mailem z ( cb16 zavnáč volny.cz ).

Nárok na jeho zisk je podmíněn odesláním e-mailového hlášení, nebo zasláním odkazu na vystavený deník s alespoň TŘEMI PMR spojeními uskutečněnými v časovém úseku mezi 21:30 až 05:30 (10 / 11.8.).

Akci můžete vhodně využít k různým testům a porovnání svých radiostanic. Během večera a noci nato bude jistě mnoho času i vhodných příležitostí ...

Vy co máte CB zařízení, vezměte ho jistě s sebou ... V ten samý večer poběží na Slovensku závod SPD a je očekáváno i v CB éteru poměrně "živo". Na dalších pásmech to bude zřejmě obdobné (např. sdílené kmitočty), jelikož ve stejný den běží i více-pásmový závod "VÍCEBOJ 2019" pořádaný Martinem Kbely viz. zde: http://viceboj.ok1zxs.cz/

Všem přeju šťastný výběr vhodných kót, kopu pěkných spojení a dobrou zábavou!

Jerry Nové Město
Tento článek najdete na webu CB - PMR radiostanice a vysílání: http://www.cbpmr.cz