Pikadoří klání 2011 ve výsledcích

Pikadoří klání 2011 ve výsledcích

Datum: 10.11. 2011 01:05 Téma: Akce

Je tady shrnutí vašich výsledků. A jak vám to tedy 10.9. 2011 létalo PMR éterem?


Konečně jsem se vytočil ze spirály časové zaneprázdněnosti abych vystavil výsledky letošního PMR Memoriálu Milana 42 Hradec Králové.

Účast soutěžících byla letos bohužel slabá, nevím čím to je, ale poslední dobou v lidech upadá zájem se někde přihlašovat, registrovat, účastnit se... Trochu mne to mrzí s pocitem že se v minulosti i "volnější akce" chlubily hojnou účastí. Pozitivní však je že počet zaslaných deníku vlastně neodrážel celkovou obsazenost PMR pásma v den letošního Pikadora. Vy co jste se ozvali jste byli skvělí a dík patří i těm kteří podpořili bonusovou PMR štafetku, která se nakonec podařila naplnit i při dvaceti posádkách. Do not nám hrálo počasí, které bylo na začátku září velmi přívětivé.

Zpátky ale k vyhlášení výsledků Pikadoru 2011. Výsledky jsou následující:

PMR Pikador 2011


• Přehled všech došlých deníků

• Diskuse ke štafetě a Pikadoru probíhala ZDE

Těm nejlepším patří gratulace! Po roce si svůj trumf obhájil Barry Nová Paka, který na kopci strávil většinu zmíněného dne a vyplatilo se. Nejdelší DX tentokrát utrhla Expedice Artaban. Ze Sedla (JO70DO) se dovolali až na Standu Králíky na Slamníku (JO80KD) = 190km.
K dalším výsledkům jen dodám že jsem nemohl započítat některá pěkná spojení od Toma třineckého, které udělal do Polska, pravidla to neumožňovala.

El. pamětní lístky odešlu v následujících dnech emailem, včetně těch za PMR štafetu. Předání diplomů dohodneme individuálně (cb16@volny.cz).

PMR staničky

Přišlo mi pár dotazů kdy zase něco na PMR podnikneme. Za sebe mohu slíbit že památku Milana 42 si opět připomeneme začátkem září 2012... PMR štafeta by mohla být jednoroční klasikou pokud bude zájem a přihlásí se minimálně 20 a více posádek.
Pro příští rok nosím v hlavně myšlenku na celoroční záležitost, která nebude nikterak soutěžní, ale spíše zábavná a připojit se budou moci i uživatelé z jiných pásem než je PMR. Nechte se překvapit ještě si to nechám chvilku pro sebe ;-).

Všem přeji pohodové dny a brzy někde opět naslyš.

Jerry Nové Město

Tento článek najdete na webu CB - PMR radiostanice a vysílání: http://www.cbpmr.cz