CB opakovač Faltus k23 Suchý vrch ve finanční tísni

CB opakovač Faltus k23 Suchý vrch ve finanční tísni

Datum: 4.1. 2019 16:57 Téma: CB pásmo

V minulých dnech na webu vyvstanula výzva .... čtětě prosím dál řádky které napsal Roman Ústí n.O.


Úvodník - Jerry Nové Město:
Začátkem ledna se odmlčel web cbfaltus.cz. Všiml si toho Apache Znojmo a Roman a Jirka Ústí nad Orlicí (Jirka OK1HJI a Roman OK1JOP), kteří provozují Faltus na Suchém vrchu potvrdili, že s klesajícím zájmem o opakovač a chybějícími příspěvky na jeho údržbu je ohrožen i samotný jeho provoz! Myslím, že bychom to neměli dopustit a zmobilizovat všechny příznivce... čtěte prosím dál vyjádření Romana Ústí nad Orlicí:

Bohužel, ale museli jsme, nuceni ekonomickými důvody, provoz stránek dočasně vypnout. Finanční rozpočet je v současné době cca 10 tis. v mínusu (elektřina, údržba, web atp., neexistuje však ani jakákoli rezerva na opravu, ev. nákup nového zařízení v případě poruchy, která je kdykoli reálná), celý provoz hradí Jirka (OK1HJI) ze své vlastní kapsy zejména ze sentimentálních důvodů. V případě dále trvajícího deficitu reálně hrozí i vypnutí samotného zařízení na Suchém Vrchu.

Z tohoto důvodu nás těší projevený zájem, velmi rádi bychom jeho kompletní provoz zachovali, není však v našich silách provoz nadále dotovat. V případě zájmu o "společné" ekonomické udržení jeho uživateli a zajištění pravidelných ročních příspěvků by šla současná situace ještě zvrátit. I my sami máme srdcový zájem na udržení provozu tohoto jedinečného nostalgického zařízení.

V případě zájmu o příspěvek (nejlépe pravidelný) prosím zašli svou platbu na účet č.
670100-2204393132/6210
a do zprávy pro příjemce napiš cbfaltus + tvůj email.

Díky moc za zájem a prosíme dále šířit, nechť se nám podaří udržet Faltuse naživu.

Dovětek:
Pokud projevíte zájem podpořit zachování provozu zařízení, navrhuji po odeslání finančního příspěvku zapsání se do tohoto vlákna (komentář k článku) s uvedením zaslané částky a volačky, ať je to co nejvíce transparentní. (Ti co nejsou zde registrovaní mohou informovat o platbě admina přes tento formulář)
Děkuji za zájem.

Za team Faltus 1 (Suchý vrch JO80IB) Roman Ústí nad Orlicí OK1JOP.
Tento článek najdete na webu CB - PMR radiostanice a vysílání: http://www.cbpmr.cz