Novoroční PMR štafeta 2019

Novoroční PMR štafeta 2019

Datum: 27.10. 2018 21:23 Téma: Akce

Informace zaslal a akci pro nás chystá Apache Znojmo


Lednová PMR štafeta 2019


Ahoj příznivci PMR vysílání!
Spousta z vás si postesklo, že podobných nesoutěžních akcí, jako byla PMR Štafeta 2018, by mohlo být víc. Drtivá většina si akci pochvalovala, a tak ze zpětné vazby vnímám, že jste si to náramně užili. Mám pro vás tedy další PMR akci, kterou bych rád zorganizoval v podobném duchu jako minule, a to: Novoroční PMR štafetu. Přes léto je akcí a soutěží tolik, že si člověk může vybírat pomalu ob týden, ale v zimě každý sedí doma a na kopec se moc nehrne.

Mám takovou vizi, že uděláme dvě souběžné Novoroční štafety, a to hned 1.1. 2019 ve 14:00. To už byste mohli mít všichni i po obědě a mohli bychom společně vyrazit na nejbližší kopec oslavit Nový rok. Myslím, že trocha pohybu po vánocích neuškodí. A znáte rčení, že "jak na Nový rok, tak po celý rok", tak proč tomu nejít trochu naproti.

Je mi jasné, že nikdo nebude chtít mrznout 2 hodiny venku, zvlášť když nevíme jaké bude počasí. Právě proto bych štafetu rozdělil na dvě souběžné větve. Česká a Moravsko-Slovenská, odstartované v jednu chvíli. Signál by tak letěl ve stejný čas do dvou směrů (samozřejmě že ne na jednom kanále ). Štafeta se tím výrazně urychlí a nejpozději za hodinu by mohlo být hotovo. To myslím, že bychom venku zvládli.

Poznačte si tedy už teď do svých kalendářů datum 1.1. 2019 - 14:00, ať s tím počítáte dopředu. Máte ještě dostatek času pořídit si pořádnou zimní výbavu. Zároveň si poznačte, že klasická letní PMR Štafeta poběží 1.6. 2019. Věřím, že se nás zapojí zase o něco více než tento rok a zaplníme tak i holá místa na mapě.

AKTUÁLNĚ:

ZDE jsou přesné propozice Novoroční PMR štafety včetně přihlášení do akce ...

... Díky už předem za váš zájem a doufám, že si štafetu užijeme stejně tak dobře jako tu minulou.

Apache Znojmo

Novoroční PMR štafeta 2019Tento článek najdete na webu CB - PMR radiostanice a vysílání: http://www.cbpmr.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.cbpmr.cz/novorocni-pmr-stafeta-2019-167.html