Děkuji za vaší podporu na provoz webu cbpmr

Děkuji za vaší podporu na provoz webu cbpmr

Datum: 25.5. 2017 21:15 Téma: O našem webu

Vážím si vašeho zájmu a přináším žhavé novinky
Aktualizováno 12.6.Ve středu 24.5. jsem tu vystavil výzvu s prosbou o společné uhrazení poplatků za technický provoz těchto stránek na období červenec 2017 - červen 2018.

Byla nabídnuta možnost zisku zvýhodněného členství prvním 25 darcům, těm kteří pošlou na můj bankovní účet 79,- a tím pádem dovrší nutnou celkovou hotovost 1971,- Kč.

Tato suma byla díky mnoha vašim dílčím darům vybrána prakticky do dvou dnů!

Všem patří velké poděkování a vážím si vašeho zájmu.
Dle vašich reakcí jsem pochopil, že většině z vás nešlo na prvním místě o ta slíbená zvýhodnění, ale že je to jistá forma ocenění mé dosavadní činnosti... to mne těší, díky moc. ... a nebojte na slíbených vyhytávkách už pracuji.


Zvýhodněné členství

Původní záměr aktivovat zvýhodněné členství jen prvním 25 dárcům byl 25.5. zrušen a nakonec členství získali všichni ti od kterých dorazily finanční dary do konce května 2017.

Seznam všech dárců je zde (VIP členů)

Zvýhodněné členství bude aktivní od 1.8. 2017 do 31.7. 2018.

Mimochodem i ti co nic neposlali, získají též několik výhod. Již nyní můžete užívat neomezenou schránku na soukromé zprávy, umožňující sledovat i odeslané zprávy a jejich statusy. Dále úplně všichni získají možnost vystavit až 100 fotek ve své fotogalerii (nyní jen 25). Možnost vkládat několik fotografií umožním i k vystaveným deníkům spojení. Bude též brzy spuštěn systém líbování (lajkování) fotografií a deníků.


NOVINKY - jak bylo naloženo s vybranou částkou

Konečná suma vybraných darů činila k 1.6. 2017 hodnotu 3545,- Kč.

Náš poskytovatel hostingu mi nakonec nabídl zvýhodněnou zlevněnou cenu, pokud bude zaplaceno na dva roky dopředu. Nabídnutá cena činila částku 3532,- kč. (1766,- na jeden rok provozu vč. DPH).
S ohledem že přeplatek darů by tím pádem činil jen 13,- Kč, ihned jsem nabídku přijal a máme tedy provozní hosting zaplacený až do půlky června 2019. Platbu jsem odeslal ráno 12.6. 2017.

Zbývající obnos 13,- Kč použiji (pokud nebudete protestovat :) na doplacení poplatku za doménu (nic.cz) na následující období (červen 2018 - červen 2019). Doména ročně stojí 204,- a zbývající částku 191,- doplatím později ze svého.

Komukoliv z VIP členů jsem ochoten zaslat k nahlédnutí fakturu o zaplacení zmíněné částky 3532,- Kč. Případně mně požádejte přes tento formulář.


DODATEK

V diskuzi se objevil mne blízký názor (Ivan Vinohrady Praha). Ano podobné směřování je mi blízké a určitě brzy budeme společně uvažovat o tvorbě hezkého reprezentativního loga (cbpmr.cz), nejdříve pro webové účely a později pokud se společně "domluvíme a vybereme finance" třeba i na výrobu propagačních materiálů (samolepek, odznaků či nášivek).
Později to probereme v samostatném příspěvku.

PS: Stránky již běží v testovacím módu na novém výkonnějším hostingu. Pár zádrhelů se při přesouvání dat objevilo a průběžně je vylaďuji. Pokud jste si v posledních dnech všimli nějakých nepatřičných změn v chodu stránek, dejte mi co nejdříve o tom vědět, ať je vše co nejdříve odladěno. Bez zpětných reakcí se to špatně řeší. Díky za pochopení.

Ještě jednou všem děkuji a přeji krásné nadcházející letní dny...... a koukejte vyrážet s PMRkami a síbíčky ven, blíží se nová letní soutěž, tak trénujte ;-).

Jerry Nové Město
Tento článek najdete na webu CB - PMR radiostanice a vysílání: http://www.cbpmr.cz