Soutěž Prázdninový cestovatel 2017

Soutěž Prázdninový cestovatel 2017

Datum: 23.5. 2017 09:15 Téma: Akce

Dvouměsíční CB a PMR klání již brzy odstartuje.... Přidáš se?


Jeden bleskový nápad ve mne probudil impuls připravit novou soutěž uvařenou speciálně pro období nadcházejících prázdnin. Je to období kdy mnozí z vás tráví někde své dovolené a hojně se přitom cestuje a poznávají se nepoznané končiny.... a proč si nepřibalit mezi svá zavazadla i CB a PMR rádia?

V minulosti se mnozí síbíčkáři úspěšně ozývali během léta z různých koutů Evropy. Nemyslím jen matadorské expedice Viking, Keltoi a podobné ... ale i jednotlivce kteří se opalovali někde v Chorvatsku a s "nic moc" výbavou si přitom udělali pár spojení do Čech, nebo na Slovensko.
Stejně tak věřím že i PMR-kaři budou o prázdninách více brázdit české a slovenské luhy a háje ... a tudíž si při svých toulkách přijdou na své.

V létě se prostě hojně cestuje a proto přináším zcela novou soutěž Prázdninový cestovatel 2017 v které budou rozhodovat nejen body za spojení, ale i vzdálenosti jak daleko od domovu budeš vysílat ...

Utkat se v ní můžou jak uživatelé CB stanic, tak nadšenci PMR pásma a vše podstatné je shrnuto v níže uvedených pravidlech:

» PRAVIDLA soutěže Prázdninový CB a PMR cestovatel 2017


Prázdninový cestovatel 2017PS: pár lidí se mne tázalo na původně zmiňovaný Noční PMR DXing .... změnil jsem názor a letos ho budu koncipovat obdobně jako loni pouze v den konání PMR štafety. Do diářů si poznačte srpnový sobotní termín 12.8. 2017. Podrobnosti o štafetě a nočním PMR DXingu ohlásím zde na webu co nevidět.

Nyní již chci popřát všem prázdninovým cestovatelům mnoho šťastných kilometrů a hodně povedených spojení! a nezapomeňte si zapisovat spojení a zasílat své deníky. 1.7. už startujeme ;-).

Za pozornost děkuje

Jerry Nové Město
Tento článek najdete na webu CB - PMR radiostanice a vysílání: http://www.cbpmr.cz