Pozvánka na sraz CBPMR 2017

Pozvánka na sraz CBPMR 2017

Datum: 7.10. 2016 09:00 Téma: O našem webu

Přijeďte pobejt na dobrovolné vzájemné setkání místních nadšenců .... Termín: 21. - 23.4. 2017. Více v pozvánce.


Pozvánka na SRAZ CBPMR.cz

21. - 23. dubna 2017

v kempu Stříbrný rybník u Hradce Hrálové

» PŘIHLÁŠENÍ NA SRAZ

Milý příteli, DR OM, -.. /.-. //- - - /- - //

Srdečně Tě zveme na sraz uživatelů serveru CBPMR.cz, který se koná již tradičně poprvé a doufejme že ne naposledy v kempu Stříbrný rybník u Hradce Hrálové.

ORIENTAČNÍ PROGRAM VÍKENDU

Aktuální stav programu najdete vždy ZDE NA WEBU.

Pátek 21. 4. 2017:

Příjezd do místa určení, ubytování, průzkum okolí, návštěva místní osvěžovny, večeře, volná debata + vysílání na všech možných i nemožných pásmech.

21:50 - 22:00 - slavnostní ohňostroj k zahájení srazu v režii Zdeňka Ústí (děkujeme!) (Zdeněk Ústí se omlouvá a bohužel nemůže z osobních důvodů přijet, proto tento bod odpadá ...)

Sobota 22. 4. 2017:

8:30 - 9:30 snídaně, během dopoledne - Tomáš Sruby stavba udírny a grilu a založení pochutin tamtéž k douzení na večer či grilování na svačinku či oběd.

9:50 - briefing k celodenní hře
10:00 - zahájení celodenní hry

Cca od 11:00 pro zájemce kteří se nezúčastní celodenní hry možnost výletu do OKFF oblasti (pravděpodobně Mazurovy Chalupy), ukázka práce na 40/20m pásmu s portable výbavou na HF (aktivace OKFF).
Cca 17:00 se předpokládá návrat "výletníků" do kempu.

15:20 - 15:50 - soutěž o nejkrásnější mužské nohy aneb "Kocour PMR pásma" - porota bude složena z přítomných YL/XYL. Vítěz soutěže obdrží krom diplomu k večeři lahůdku z dílny Tomáše Sruby.

18:15 - vyhlášení vítěze celodenní hry a předání ceny.

V sobotu před večeří se očekává diskuze s Jerrym Nové Město, který zde nastíní nově plánovanou letní PMR soutěž a též bude možné probrat připomínky a nápady k chystané nové podobě webu www.cbpmr.cz. ----EDIT---->>>> 20.4. 2017, Jerry Nové Město: je mi líto nemůžu bohužel přijet, nevyjde mi to. Kdo by si si chtěl přednostně pročíst pravidla chystaného NOČNÍHO DXINGU, obraťte se na srazu na Ricciho, bude je mít k nahlednutí buď v notebooku nebo k přečtení na pár kopiích A4 ....

Od 19:00 - 20:00 večeře,
od 20:00 Tomáš Vlašim - promítání videozáznamů z PMR aktivací s komentářem autora :), Jakub Letná - promítání fotografií a videí z offroad cesty po kopcích Černé Hory s komentářem.

Neděle 23. 4. 2017:

Dopoledne snídaně, poté během dne podle potřeb odjezd.

Program nemá pevný řád, povětšinou jde o kontinuální neformální setkávání se podle chuti a obohacující popovídání, výměnu zkušeností, pomluvy nezúčastněných a podobně :-).

  • Ubytování je řešeno buď ve vybavených chatkách nebo vlastních stanech.
  • Podrobné pokyny k platbě ubytování budou rozeslány všem kdo se na akci registrují - abychom byli tak nějak ubytováni spolu, jinak hrozí že vás ubytují na druhé straně kempu.
  • Počet míst je v kempu díky radioamatérské škole omezen. Proto prosím, zaregistrujte se co nejdříve.
  • GPS místa konání: 50° 12' 11.9088" N, 15° 53' 39.9768" E ( Latitude: 50.203308 Longitude: 15.894438 )


» PŘIHLÁŠENÍ NA SRAZ

» Přehledka přihlášených účastníků

» Pozvánka na sraz v PDF formátu

Ubytování, stravování a doprava na sraz

Informace o ubytování a jejich cenách, o stravování a dopravě na sraz jsou shrnuty
v tomto PDF dokumentu. Tyto informace budou zaslány všem přihlášeným e-mailem.

Jakékoliv dotazy směřujte případně na Ricciho Plzeň, přes e-mail:
ricci.plzen@gmail.com

"KDO SE RÁNO NESTYDÍ, TEN SE VEČER NEBAVIL!"


CBPMR sraz - FAQ

Jak se přihlásit na sraz?
Zde ne webu vyplňte přihlášku - ta slouží pro organizátory, aby věděli kolik lidí asi tak přijede.
Objednejte si ubytování u provozovalete kempu - rezervace@bktour.cz nebo tel. 495 518 819 paní Jana Bernatová. Do objednávky nezapomeňte uvést poznámku "SRAZ CBPMR" Jakmile Vám přijdou pokyny k platbě, uhraďte platbu za ubytování - ve vlastním zájmu co nejdříve.

Mohu na sraz vzít kamaráda - kamarádku kteří nejsou uživateli webu?
Ano, pokud chtějí spolu s vámi a dalšími postiženými anténou strávit příjemný víkend. V přihlášce to uveď v políčku "počet osob".

Do kdy musím objednat a zaplatit pobyt?
Ve vlastním zájmu co nejdříve. Pokud se přihlásíte pozdě, může se stát, že v kempu již nebude volné místo.

Ještě nevím, jestli se budu moci zúčastnit, mohu si nějak místo rezervovat?
Rezervace oficiálně bohužel není možná. Tuto možnost musíte řešit s provozovatelem kempu individuálně. Prosím, ale jen v opravdu nutných případech. Zde na webu nám ale dejte vědět že se chystáte přijet (vyplňte přihlášku), je to důležité kvůli organizaci.

Chtěli bychom s kamarádem bydlet spolu, je to možné?
Ano, ale musíte se u provozovatele kempu registrovat v jedné přihlášce a zaplatit platbu dohromady. Vzhledem k dispozici chatek je ale možné, že budete bydlet na pokoji spolu ještě s jinými účastníky.

Mohu přijet jen na jeden den?
Ano, v zásadě je to možné. Podle počtu přihlášených se pak dohodneme, kde budete parkovat - sledujte proto před odjedzem tuto stránku.

Pozvánku pro nás sepsal a PDF soubory vytvořil: Ricci Plzeň ..... ;-), za vše díky

Speciální poděkování posíláme Zdeňkovi Ústí, který na vlastní náklady zajistí a uspořádá v pátek večer (21:50) uvítací ohňostroj! Super ... už se všichni těšíme ;-)


Server CBPMR.CZ, ani jeho provozovatel či uvedené kontaktní osoby tuto akci nepořádají. Akce je koncipována jako dobrovolné setkání uživatelů serveru. Na žádný bod programu nevzniká právní nárok.
Tento článek najdete na webu CB - PMR radiostanice a vysílání: http://www.cbpmr.cz