Rozmístění aktérů Novoroční PMR štafety - Moravsko-slovenská trasa (CH 7)

Fotky CB a PMR vysílačky
Klepnutím nad značkou zobrazíš další funkce (odkazy na výškopisy a GPS souřadnice)

• Zobrazit návrh TRASY ŠTAFETY


#volačkamístolokátorGPS
1Apache Znojmorozhledna Mařenka 711mJN79UE49.1705408N, 15.7025303E
2George OpatoviceVýhon Blučina 355mJN89HB49.0418142N, 16.6390331E
3Martin Borekrozhledna Pepř 448mJN79FV49.8871708N, 14.4831906E
4Miloš KralupyVodojem Lobeč 268mJO70DF50.2478750N, 14.2897347E
5Honza Nové StrašecíHořkovec 460mJO60WD50.1296372N, 13.8977269E
6Petr TepliceKomáří vížka 808mJO60WQ50.7070589N, 13.8565414E
7Robert Hudlicerozhledna Máminka 609m JN69XX49.9633217N, 13.9298758E
8Expedice TOFU (Matěj a Pavlína Brno)Rozhledna Babí lom 533mJN89GH49.30510N, 16.57616E
9Maličkej RakovníkŽďáry u Rakovníka 510mJO60UB50.0627300N, 13.6690603E
10Jirka JenštejnRozhledna Vinice 290mJO70IB50.0776864N, 14.7303922E
11Karel MariánkyVelký Javor 1456mJN69NC49.11250N, 13.13618E
12Petr SukoslavCínovec 870mJO60VR50.7291372N, 13.7576475E
13Honza-NymburkLysá nad Labem 223mJO70JF50.2104911N, 14.8078967E
14Pavel KrumlovZáklaty 385mJN89DB49.07806N, 16.26858E
15Ludva MostStrážný vrch 767mJO60RO50.59376N, 13.48902E
16Jirka ZlínPindula 519mJN89UE49.17336N, 17.69145E
17Pavel KopaninaKopanina 657mJO70NP50.65974N, 15.16473E
18Expedícia KRTKODrieňovica 501mJN98NF48.21777N, 19.14621E
19Přema OlomoucU větrníku 253mJN89OJ49.39717N, 17.20448E
20Luboš PrahaBílá hora - Mohyla 380mJO70DB50.07819N, 14.31927E
21Ivan VinohradyRozhledna Mandava 480mJN79GW49.9264339N, 14.5705731E
22Karel JeseniceLipany mohyla 364mJO70LA50.0263261N, 14.9369211E
23Vojtech UjezdLiskovecka Hurka 568mJN69IN49.56291N, 12.74042E
24Mazi OlomoucJedová 633mJN89QQ49.68141N, 17.38706E
25Martin PrahaPohorský vrch 601mJO70DP50.64553N, 14.32798E
26Richard PrahaĎáblická hvězdárnaJO70FD50.14097N, 14.47646E
27SnorlaxU Ruské Věžě 903mJO60ME50.19811N, 13.07111E
28Zdenda ŽďárRozhledna Rosička 644mJN79WM49.53853N, 15.84259E
29Rosťa ŠitbořiceŽerotínský vrch 382mJN88JX48.98438N, 16.75786E
30Budík BrnoKopec Modřice 220mJN89HD49.12800N, 16.60047E
31Skipper KittseeLuž 793mJO70HU50.84903N, 14.64672E
32Jakub StodůlkyLiberk 463mJO80EE50.19756N, 16.34522E
33Hektor 8Bukvice 311mJO70UH50.30877N, 15.67207E
34Víťa KrnovHradisko 441mJO80UB50.07872N, 17.72080E
35Honza TřebušínKalich 535m.n.mJO70CO50.6052981N, 14.2066681E
36Stano Dolné TrhovišteŠianec 297mJN88VJ48.41076N, 17.79673E
37Jara HradčanyKopec mezi Brumovem a Černovicemi 661mJN89FL49.4727283N, 16.4353050E
38exp. BirellRozhledna Studený Vrch 660mJN79AT49.80508N, 14.08342E
39Michal JablonecJeštěd 1012mJO70LR50.73262N, 14.98505E
40Mark 3 HradecKavčí Plácek 279mJO70WF50.2108975N, 15.8370267E
41Felix Francova Lhotarozhledna Královec 655mJN99AD49.13391N, 18.03842E
42Sasan Horní StakoryMužský 463mJO70MM50.52765N, 15.04602E
43Trabant strahovVyhlidka u dp Řepy 358mJO70DB50.07421N, 14.30064E
44exp. ECHOMachnac 781mJN88WW48.92607N, 17.88965E
45Petr Vratimov ZadkyČerná zem 374mJN99ER49.7127953N, 18.3634264E
46Frankie Zaječí (2x)Mikulčin Vrch 760mJN88VW48.94311N, 17.80356E
47Jarda Velké PoříčíDobrošov 624mJO80CJ50.3994311N, 16.1922961E
48Jindřich PlzeňPrenet 980mJN69OF49.240512N, 13.205947E
49Jarda KladnoVinařická hora 413mJO70BE50.1849758N, 14.0868969E
50Vojta OstravaStramberk 460mJN99BO49.5923575N, 18.1162650E
51Mates BrnoKraví hora - Brno 305mJN89HE49.2038569N, 16.5843128E
52Satan VnorovyDražky 226mJN88QW48.92608N, 17.36573E
53Vašek PolicePolice za pouští 445mJN89WL49.46041N, 17.86827E
54David DěrnéRozhledna na Veselí u OderJN89VP49.64304N, 17.80951E
55Petr LipníkHostýn 735mJN89UJ49.38015N, 17.70182E
56Michal JílovéMeluzína 1097mJO60MJ50.3906N, 13.00749E
57Radek PrahaVyhlidka Kolodej 300mJO70HB50.0576808N, 14.6398742E
58Tomáš MrákotínDevet Skal 836mJN89AQ49.67067N, 16.03203E
59Wořech PrahaKamenný Most Menhir 250mJO70CF50.2402914N, 14.1916481E
60KamilloSteinberg Zistersdorf Austria 270mJN88IN48.5722219N, 16.7368061E
61Milan Bělározhledna Boika 528mJN79VU49.84646N, 15.78411E
62BrejlovecStudený vrch 870mJO80EH50.2927350N, 16.3715978E
63Lukáš BlanskoLedce 224mJN89GB49.0492864N, 16.5507717E
64Krkavec PříbramPoutní areál Svatá hora 580mJN79AQ49.68511N, 14.01928E
65Pavel Bedřichov (2x)Špičák 778mJN89OV49.91266N, 17.18115E
66Galus Srubecrozhledna Slabošovka 624mJN78GS48.7903717N, 14.5384272E
67Luďa SoběšiceStudnice 800mJN89BO49.60475N, 16.09187E
68Martin KbelyLovoš 570mJO70AM50.52761N, 14.01802E
69Tomáš VlašimBřezák 533mJN79JT49.79353N, 14.82553E
70Richard Nový JičínSvinec 546mJN89XN49.56685N, 17.98372E
71Míra Nový KnínBesedná 496mJN79ES49.76462N, 14.37683E
72Fireman HodonínRozhledna na podluží 260mJN88LU48.8625708N, 16.9680706E


• Zobrazit návrh TRASY ŠTAFETY

NAHORU | Česká trasa štafety (CH 6) | © Jerry - cbpmr.cz