TRASA PMR štafety 2018

Aktualizace mapy : 22.10.

Fotky CB a PMR vysílačky
Klepnutím nad značkou zobrazíš další funkce (odkazy na výškopisy a GPS souřadnice)

• Zobrazit SEZNAM ÚČASTNÍKŮ


 
#volačkamístolokátorGPSKm
1Apache ZnojmoLysá hora 1323mJN99FN49.54623N, 18.44754E---
2Dargov exp. PovažieMachnač 771mJN88WW48.92613N, 17.88960E80
3Honza Zlín, Frája ZlínVeľký Kriváň 1709mJN99ME49.18835N, 19.03105E88.2
4Honza Banská BystricaKrížna 1574mJN98MV48.87686N, 19.07118E34.8
5Expedícia KRTKODrieňovica 500mJN98NF48.21725N, 19.14578E73.6
6Mates BrnoVeľký Inovec 887mJN98GJ48.41004N, 18.54363E49.4
7Jojo SenecNová Dědinka 126mJN88QE48.17999N, 17.35350E91.7
8Tomáš CíferZáruby 768mJN88QM48.52353N, 17.39332E38.3
9Rado DúbravkaVeľká Javorina 970mJN88UU48.85782N, 17.67565E42.6
10Lukáš ZlínHrad Lukov 519mJN89UH49.30317N, 17.74005E49.8
11Jirka ZlínHorní Paseky 519mJN89UE49.17338N, 17.69146E14.9
12David JavorovecRozhledna Rovnina 336mJN89SB49.07149N, 17.51316E17.2
13Adam VnorovyŽerotín 322mJN88PU48.86212N, 17.32678E27
14Fireman HodonínRozhledna Na Podluží 261mJN88LU48.86257N, 16.96807E26.2
15Frankie ZaječíDěvín 554mJN88HU48.86921N, 16.64985E23.3
16Mirek RozdrojoviceKnínický sychrov 420mJN89GG49.26617N, 16.50482E45.4
17Tomáš Kamenný VrchVýhon 355mJN89HB49.04183N, 16.63905E26.8
18Expedice TOFUBabí lom 526mJN89GH49.30510N, 16.57628E29.6
19Ríša VranovŠebrov 400mJN89HI49.33387N, 16.60194E3.7
20Pavol SomakKrajina 514mJN89EG49.28790N, 16.34796E19.1
21Expedice ZáklatyZáklaty 384JN89DB49.07806N, 16.26846E24
22Mike OstrovačiceRuda 567mJN89BH49.32053N, 16.12168E29
23Franta BransouzePekelný kopec 569mJN79WE49.18410N, 15.84987E24.9
24Mikeš JihlavaHolý vrch 660mJN79TI49.35783N, 15.61573E25.7
25Zdenda ŽďárRozhl.Rosička 644mJN79WM49.53861N, 15.84251E25.9
26Lukáš ChrudimSpálava 663mJN79US49.77795N, 15.73140E27.8
27Karel JeseniceKozákov 744mJO70PO50.59380N, 15.26383E96.7
28Expedice ADAMBoika 525mJN79VU49.84651N, 15.78408E91
29Jerry Nové MěstoHolubník 1071mJO70OU50.84068N, 15.18337E118.5
30WOK0U Kříže 429mJO70TJ50.38264N, 15.61744E59.4
31Hektor 8Bukvice 312 mJO70UH50.30876N, 15.67207E9.1
32Robert KřelinaVeliš 429mJO70PK50.41679N, 15.31465E28.1
33Honza NymburkChotuc 254mJO70NG50.26721N, 15.11952E21.6
34Jirka JenštejnRozhl.Vinice 290mJO70IB50.07773N, 14.73038E34.8
35Přemek HořátevLipská hora 365mJO70LA50.02759N, 14.93803E15.8
36Pavel PrahaDžbány 663mJN79IP49.66069N, 14.69900E44.3
37Ivan VinohradyLádví 488mJN79HV49.88712N, 14.61254E25.9
38Cb18prahalocalĎáblice 328mJO70FD50.14089N, 14.47671E29.8
39Jarda KladnoVinařická hora 413mJO70BE50.18481N, 14.08680E28.2
40Robert HudliceKrušná hora roz.Máminka 609mJN69XX49.96334N, 13.92997E27.1
41Wořech PrahaStudený vrch 660mJN79AT49.8051N, 14.08346E20.8
42Michal JílovéPepř 448mJN79FV49.88717N, 14.48319E30.1
43Dan Černý MostSlatina 250mJO70GB50.06989N, 14.56742E21.2
44Raymond PrahaVidoule 371mJO70EB50.05946N, 14.35263E15.4
45Expedice Soda KladnoVysoký vrch 486mJO70AB50.05830N, 14.06383E20.6
46Faba JincePlešivec 654mJN69XT49.81122N, 13.98881E28
47AlfaTango KrumlovKleť 1082mJN78DU48.86542N, 14.28317E107.3
47AKoudy KrumlovČeský Krumlov 535mJN78DT-5.4
48Petr BechyněTřebelice 534mJN79GI49.33403N, 14.57228E56.2
49Dominik PrahaOunuz 710mJN79GM49.53725N, 14.50828E23.1
50Míra Nový KnínTok 864mJN69WQ49.70433N, 13.87655E49.2
51exp. BirellVelký Kamýk JN79AH49.31376N, 14.06631E45.6
52Karel PrahaKbíl 664mJN69WF49.21821N, 13.84476E19.3
53Senior43rozhl.Na Skále 673mJN69UN49.56138N, 13.66751E40.3
54Trabant StrahovSvatobor 843mJN69RF49.23533N, 13.48738E38.5
55Hraboš Barrandov PrahaKožich 583mJN69RN49.57106N, 13.44302E37.5
56David StodKřížový vrch 487mJN69OO49.62188N, 13.21319E17.5
57Honza Nové StrašecíŠibeniční vrch 538mJN69LP49.66649N, 12.98413E17.2
58Roman FrantovkyPodhorní vrch 847mJN69JX49.97281N, 12.77047E37.4
59SnorlaxKrudum (Chrudim) 838mJO60ID50.14009N, 12.72481E18.9
60VyKing KadaňMědník 910mJO60NK50.42458N, 13.11153E41.9
61Maličkej RakovníkSenecká hora 506mJO60UB50.0586N, 13.72538E59.7
62Jerry JirkovJeřabina 788mJO60SO50.61273N, 13.52101E63.3
63Ludva MostVlčí Hora 891mJO60TP50.64672N, 13.64176E9.3
64Karel Kladnorozhledna Líský 413mJO60XF50.24545N, 13.91847E48.7
65Michal PolepySedlo 726mJO70DO50.59318N, 14.26395E45.8
66Petr SukoslavCínovec 870mJO60VR50.72375N, 13.7752E37.4
67Sasan Horní StakoryMalý Bezděz 577mJO70IM50.54003N, 14.71375E69.3
68Majk Ústí nad LabemMukařov 582mJO70DP50.64905N, 14.29044E32.3
69Miloš KralupyHostibejk 210mJO70DF50.24220N, 14.30566E45.3
70Jarda HradištěNedvězí 458mJO70GM50.50705N, 14.52923E33.5
71Pavel KopaninaKopanina 657mJO70NP50.65996N, 15.16495E48
72Jirka HradištěMužský 391mJO70MM50.52376N, 15.04237E17.4
73Milan BěláZvičina 671mJO70UK50.45478N, 15.69574E46.9
74Ondra BystrcKunětická hora 307mJO70VB50.07981N, 15.81327E42.5
75Vlasta OstrovHoblovna 794mJO80IA50.00365N, 16.67415E62.1
76Libor BlanskoBabylón 685mJN89KL49.47857N, 16.85105E59.8
77Pavel BedřichovKamenný vrch 955mJN89NX49.96379N, 17.09996E56.9
78Luďa SoběšiceDlouhé stráně 1353mJO80NB50.07130N, 17.15671E12.6
79David VyškovHolý kopec, 374mJN89MF49.22501N, 17.02944E94.6
80Mazi OlomoucJedová 633mJN89QQ49.68137N, 17.38699E57
81Přema OlomoucTovačov 199mJN89PK49.43430N, 17.29390E28.3
82Ruda ChropyněHolý kopec 360mJN89SJ49.38591N, 17.50215E16
83Expedice SPEKTRUMJelenec 925mJN88UU48.86034N, 17.70282E60.3
84Petr LipníkRanoš 654mJN89SO49.60208N, 17.54013E83.3
85Libor PoliceZápouští 445mJN89WL49.46041N, 17.86826E28.4
86Radek HrabůvkaMezihoří 383mJN99BT49.8058N, 18.0989E41.9
87Standa Pustá PolomPustá Polom 448mJN99AU49.85132N, 18.00474E8.4
88Lukáš BartoviceBartovice 276mJN99ET49.79551N, 18.34511E25.2
89Ondra MístekKabátice 601mJN99DP49.64701N, 18.26609E17.5
90Petr Vratimov ZadkyVratimov 288mJN99ES49.76995N, 18.31015E14
91Richard Nový JičínPetřkovická hora 605mJN89XN49.54468N, 17.96395E35.3

Celková délka trasy: 3561.6 km

• Zobrazit SEZNAM ÚČASTNÍKŮ

NAHORU | © Jerry - cbpmr.cz