www.cbpmr.cz » Uložiště deníků spojení » ruční vkládání deníků » ukládání deníků ze souborů C6V
Jarda Velké Poříčí /p Na Vrších 501m
Jarda Velké Poříčí /p Na Vrších 501mStáhnout obrázek
Mapka je aktivní - pro popis najeď myší nad jednotlivá zobrazená stanoviště.
Název expediceJarda Velké Poříčí
Místo vysíláníNa Vrších
Lokátor stanovištěJO80CK
Nadmořská výška501m
Datum začátku20.10. 2018
Volačky operátorů
Zapisovatelé
TechnikaSencor SMR 600
Anténa
Druh provozuPMR
Použité frekvence
KomentářNa tento víkend jsme se s manželkou dohodli, že nikam nepůjdeme a po x měsících si uděláme volný víkend bez vysílačky...
Nakonec, když jsem viděl jak se naplnila Dx nástěnka, tak jsem se psem vyběhl na nedaleký kopec, blízko mého QTH. Moc jsem si od toho nesliboval kolem to obklopují prostě vyšší kopce. Nicméně proč to nezkusit.
Po příchodu na místo poslouchám na kanále a slyším Sasana Horní Stakory, až později jsem zjistil, že je na Ještědu. Neslyšel mne a tak zkouším další výzvy. Ozývá se mi Roman Brod z jediného otevřeného směru, kde mne nepřevyšuje žádný kopec, trochu se natáčím do jeho směru a rázem se zlepší příjem. Roman už mne poptával v týdnu, zda půjdu někam o víkendu na kopec a tak to nakonec dopadlo. Oba máme radost, že nám to zase vyšlo a po týdnu se znovu slyšíme :-)
Náhle se mi ozývá Libor Police, mám opravdu velkou radost, v to co jsem ani nedoufal se povedlo, mám aktivní další kopec. Slyším, že Roman Brod dává brejk na Libora a tak to nezdržuji povídáním a nechávám chlapům volný prostor.
Pak téměř hodinu dávám výzvu za výzvou a stále poslouchám v šumu, zda ještě něco přijde. Asi dvakrát, jsem zaslechl svoji volačku, jak se o mne někdo pokouší, bylo to tak R1-2, takže spojení nedopadlo. Pak jsem už poslouchal jen šum. Rocky pode mnou vibruje kvalitně zimou, já stojím přímo na patníku vrcholu. Je po 13 hodině a pro dnešek je pro mne pásmo úplně mrtvé...
Doma mi žena chystá indické dukátové buchtičky, takže vše balím a odcházím. Jsem moc rád, že jsem se před obědem prošel, náš Rocky určitě také a jako bonus je aktivní další vrchol.
Těším se na další víkend až zase vyrazím někam výše.
Počet spojení2
Celkem km83
Průměr41.5km / 1 spojení
Deník zobrazen118 x
Deník vložen dne22.10. 2018
ČÍSLO DENÍKU7764
#časvolačkalokátorkmazim.pozn.
112:08
Roman Brod /p Jirkov
JO70PP69290° Rv4/Rp3-4 K4
212:10
Libor Police
JO80CN14 5/5 K4
Sdílet: FacebookTwitter Trvalý odkaz
 0

Spojení do velkých lokátorových čtverců

1
JO80
1
JO70

© www.cbpmr.cz (2016)