www.cbpmr.cz » Uložiště deníků spojení » ruční vkládání deníků » ukládání deníků ze souborů C6V
Expedice CT-26 (květen 2002) /p Hřeben Radhošť 1103m
Expedice CT-26 (květen 2002) /p Hřeben Radhošť 1103mStáhnout obrázek
Mapka je aktivní - pro popis najeď myší nad jednotlivá zobrazená stanoviště.
VolačkaExpedice CT-26 (květen 2002)
Místo vysíláníHřeben Radhošť
Lokátor stanovištěJN99CL
Nadmořská výška1103m
Datum začátku18.5. 2002
Volačky operátorů
Zapisovatelé
Technika
Anténa
Druh provozuCB
Použité frekvence
KomentářVzpomínka na jednu expedici ET-26 asi to byl Éter bez hranic v roce 2002 ve složení Radek Kopřivnice a Honza Siberie Frenštát
Počet spojení409
Celkem km33544
Průměr82.0km / 1 spojení
Deník zobrazen161 x
Deník vložen dne22.2. 2021
ČÍSLO DENÍKU21933
#časvolačkalokátorkmazim.pozn.
112:00
Arnošt Karviná Karviná
JN99GU4830°
212:03
Jana Letka Přibor
JN99BP19342°
312:05
Meteor Bušín Červená hora 750 mnm
JN89SS58304°
412:06
Naďa Frýdek p Ivančena
JN99FM1976°
512:07
Tomáš Studénka Studénka
JN99AR30337°
612:08
Tonda Vizovice p Vizovické Vrchy
JN89WF37221°
712:09
Eva Kvitko p Vízovické Vrchy
JN89WF37221°
812:09
BT 01 Exp Mafia Slovensko 1042 mnm
JN98AS80189°
912:11
Jarda Chropyně Chropyně
JN89KI97262°
1012:13
Radek Podhájí Stará Bělá
JN99LL5490°
1112:13
Moravský Medvěd Velký Kriváň - SK
JN99ME69118°
1212:14
Sony Poruba m. Poruba
JN99CT37
1312:17
Láďa Dlouhá Nový Jičín
JN99AO18319°
1412:18
Uhlík Těšín Český Těšín
JN99HR4147°
1512:19
Rentgen Soláň
JN99DJ11147°
1612:20
Karel Veselý Veselý
JN88QW85225°
1712:21
Josef Železo Nízké Tatry - SK
JN98QW104125°
1812:25
BT 06 Exp Medvěd Slovensko
JN99JC59134°
1912:26
Josef Sever Martin - SK
JN99KB67134°
2012:30
Barníe Piešťany Piešťany - SK
JN88WN105194°
2112:32
Mirek 10 Opava Opava
JN89XV50339°
2212:35
Orion Ostrava Ostrava
JN99CT37
2312:37
BT 03 Exp Bubáčik Slovensko
JN89DV146289°
2412:39
Vilo Bukovina Beriniště - SK
JN99FF33147°
2512:40
Pavel Závišice m. Shopink Park Ostrava
JN99CT37
2612:41
Eda Vsetin Vsetín
JN89IX121298°
2712:44
Jindra Sever Kopřivnice
JN99BO15337°
2812:45
Ferda Brno Brno Jundrov
JN89GF124258°
2912:47
Pavel Staré Město Uherské Hradiště
JN89RC69233°
3012:48
Mirek Zlín Zlín
JN89UF46233°
3112:49
Josef Mototechna Uherské Hradiště
JN99HR4147°
3212:51
Tříska Prostějov p Plumlovská Přehrada
JN89ML84270°
3312:53
Alan Poruba Ostrava
JN99CT37
3412:54
Vlastik Václavovice m. Moravská Brána
JN89UM36277°
3512:55
Láďa Otrokovice p Buchlov (u Uh. Hradiště)
JN89PC78238°
3612:56
Zdena Zášová Zášová
JN99AL12270°
3712:57
Josef Zlín p Slavičín
JN89WC48210°
3812:58
Standa Rožnov Rožnov p R
JN99BK8232°
3913:02
Karel Němetice Němetice
JN89WL24270°
4013:04
Syčák Dubina Ostrava Du+C72bina
JN99CS32
4113:06
Jenda Přívoz Přívoz 70200
JN99DU42
4213:07
Mirek 01 Bruntál Bruntál
JN89RX77316°
4313:11
Karel Pivovar Ostrava
JN99CT37
4413:15
CT 11 Exp Ještěr Lysá Hora
JN99FM1976°
4513:17
Jasmín Jasenich Povážská Bystrica - SK
JN99FE37151°
4613:19
Josef Raj Karviná
JN99GU4830°
4713:20
Karel Radějov p kopec Strážnice (Střešnovec)
JN88PV93226°
4813:21
Milko Brno Brno
JN89GE125256°
4913:27
Leoš 16 Těšín Český Těšín
JN99HR4147°
5013:27
Rumburak Velké Roudné
JN99GH30127°
5113:28
Berta Kunín Kunín
JN89XP26316°
5213:30
Jirka Argentina Frydlant
JN99EO1841°
5313:32
Víťa Radvanice Radvanice
JN99ET3918°
5413:33
Petr Staré Město Karviná
JN99GU4830°
5513:39
AT 51 Exp Odyseus Velký Javorník
JN99BM8308°
5613:40
Elektron Dubnica Dubnica - SK
JN98BW61186°
5713:42
Jiřina Vitkovice p Kladnatá (Martiňak-Podolánky)
JN99BI15203°
5813:43
Tomáš Nemocnice Havířov
JN99FS3729°
5913:44
Jenda Karviná 7 Karviná
JN99GU4830°
6013:45
Ještěrka Studénka Studénka
JN99AR30337°
6113:46
Radek Hrabůvka p Kladnatá
JN99BI15203°
6213:47
Láďa Frýdek Frýdek Místek
JN99EQ2627°
6313:48
Božka Havířov Havířov
JN99FS3729°
6413:49
Mirek Kotva Ostrava Zábřeh
JN99CS32
6513:50
Veronika Brod p Velký Lopeník (Bílé Karpaty U. B.)
JN88VW67207°
6613:52
Jarda Havířov Havířov
JN99FS3729°
6713:54
Vasil Bohumín Bohumín
JN99EV4814°
6813:56
Korzár Otrokovice Otrokovice
JN89SE58236°
6913:57
BT 08 Exp Zobor u Nitry - SK
JN98BI125183°
7014:01
Karel Lidéřovice Lidéřovice
JN88QW85225°
7114:02
Honza Hluk Hluk u Uherskéh Hradiště
JN88SK126203°
7214:04
Martin Poruba Ostrava Poruba
JN99CT37
7314:05
Salora Piešťany Piešťany - SK
JN88WN105194°
7414:07
Dušan Nitra Nitra - SK
JN98AM107187°
7514:08
Pepa Bílovec Bílovec 74301
JN99AS35340°
7614:10
ST 02 Exp Karpaty Basken (Trenčín) - SK
JN98DV65175°
7714:16
Ros Mistek Frýdek Místek
JN99EQ2627°
7814:17
Miza Holešov p Rusava
JN89UI39249°
7914:18
Josef Martinice Českomoravaská Vrchovina
JN89AI157266°
8014:20
Franta Hrabůvka Ostrava Hrabůvka
JN99CE32180°
8114:24
Radek Mobil Ostrava Poruba
JN99CT37
8214:26
Zbyšek Hlučín Hlučín
JN99CV46
8314:27
Jura Petřvald Petřvald
JN99ET3918°
8414:28
Franta Místek Frýdek Místek
JN99EQ2627°
8514:29
Jarda Frenštát Frenštát p R
JN99CN9
8614:34
Vojta Kroměříž Kroměříž
JN89QF66246°
8714:36
CT 15 Exp Křížanov Svatá Hora
JN89BJ151267°
8814:38
Mirek Výškovice p Kunčice pod Ondřejníkem
JN99DN1133°
8914:40
Dana Petřvald Petřvald
JN99ET3918°
9014:40
Rudolf Terasa Třinec
JN99IQ4357°
9114:42
Evžen Místek Frýdek Místek
JN99EQ2627°
9214:43
Franta Rýmařov Rýmařov
JN89PV81305°
9314:45
Pavel Slezká Frýdek Místek
JN99EQ2627°
9414:46
Bliko Nitra Nitra - SK
JN98AM107187°
9514:48
Jaroslav Šenov Ostrava Šenov
JN99CT37
9614:50
BT 05 Exp Oblazov 18 km od Žiliny - SK
JN99HF41132°
9714:55
Vodnář p Kobylnický kopec (u Vyškova)
JN89MK84267°
9814:57
Jirka Otrokovice p Žutava
JN89RE63239°
9914:58
Milan Zábřeh p Kamenný Vrch 952 mnm
JN89NX96306°
10015:00
Pavel Velká Polom Velká Polom
JN99BU42352°
10115:01
Ferda Blansko Blansko
JN89HI115264°
10215:03
Honza Rosice Rosice
JN89EE137257°
10315:05
Zahradní Olomouc Olomouc
JN89EO133277°
10415:06
Mirek Jihlava Mobil Butiska (Polsko Litevska hranice)
KO14NH63430°
10515:10
Rudolf p kopec Polana
JN99HJ32107°
10615:11
Džusepe Poruba Ostrava Poruba
JN99CT37
10715:11
Josef Prostějov p Bečvy
JN99CK5180°
10815:13
Venuše Starobí Ostrava Poruba
JN99CT37
10915:15
Jordán Nový Jičín m. Rozsaní
JN89JK103268°
11015:20
Miloš Frýdek Mistek Frýdek Místek
JN99EQ2627°
11115:22
Dantez Olomouc Olomouc
JN89EO133277°
11215:23
Olda Vítkov Vítkov
JN89VS44317°
11315:28
Vilém Studénka Studénka
JN99AR30337°
11415:33
Lojza Mořkov p Huštýn
JN99AM13291°
11515:36
Sony Ostrav m. Dobroslavice
JN99BV47353°
11615:37
Helmut Hatě Hatě 74716
JN99CW51
11715:38
Fero Rojnik Žilina - SK
JN99IF46127°
11815:39
Mahoni Piešťany p Povážský Inovec
JN88XQ90192°
11915:40
River Brno Brno
JN89IE113254°
12015:42
Omega Hodonín Hodonín
JN88NU105229°
12115:42
BT 04 Exp Pecko Pecko - SK
JN88SR96210°
12215:45
Dědek Přerov Přerov
JN89RK54265°
12315:46
Petr Vysoká Javorníky - SK
JN99GI28120°
12415:50
Tomáš Vyhlídka Děhylov
JN99CV46
12515:50
Jarda Doloplazy Doloplazy
JN89RN55280°
12615:52
Laďa Těšín Český Těšín
JN99HR4147°
12715:52
Mirek Suchá Suhá 73535
JN99FT4126°
12815:59
Rosi Vysoká Vysoká - SK
JN99GJ26111°
12916:04
Radek Místek Frýdek Místek
JN99EP2233°
13016:06
Honza Ratiboř Ratiboř
JN89XH26224°
13116:14
Mirek Zámrsky Zámrsky (Hranice-Val. Mez.)
JN89VN31287°
13216:15
Honza Rychvald Rychvald
JN99EU4316°
13316:17
Patrik Frýdek Místek p Kunčice pod Ondřejníkem
JN99DN1133°
13416:19
Šedý Vlk Jindřichov
JO80SG100332°
13516:22
Petr Olšany p Prostějov
JN89LH92259°
13616:23
Pistolník Olomouc Olomouc
JN89EO133277°
13716:26
Stenly Brno Brno
JN89IE113254°
13816:27
Laďa Horečky Frenštát p R
JN99CN9
13916:30
Mustafa Bytča Bytča - SK
JN99GF37139°
14016:31
Jordán Nový Jičín m. Lipník
JN89TM42276°
14116:34
Kopi Karviná Karviná
JN99GU4830°
14216:37
Stara Vrana Nitra - SK
JN98AH130185°
14316:39
Josef Doubrava Doubrava
JN79TT190282°
14416:43
Pavel Karviná Karviná
JN99GU4830°
14516:47
Pavel Duha p Lysa Hora
JN99FM1976°
14616:48
Myšák Skalice Skalice
JN88RT92217°
14716:50
Láďa Otrokovice Otrokovice
JN89SE58236°
14816:51
ST 01 Exp Krivaň Kriváň - SK
JN99JC59134°
14916:51
Peťa US Kroměříž
JN89QF66246°
15016:53
Jarda 13 Přerov
JN89RK54265°
15116:56
Petr Fulnek Fulnek
JN89WR37319°
15216:57
Miro Skalica Skalica - SK
JN88OU101227°
15317:05
Lukáš Šumperk Šumperk
JN89LX106302°
15417:07
Jarda Hrabyně Hrabyně
JN99AV48346°
15517:08
BT 02 Exp Chmelová Chmelová - SK
JN99BB47187°
15617:10
Omega Šťavnica Šťávnica - SK
JN99GD44147°
15717:11
Myšák Slovensko - SK
JN88RT92217°
15817:13
CT 12 Exp Horal Velká Javořina
JN88UU78208°
15917:14
Viktor Bělotín Bělotín
JN89VO33295°
16017:18
Laďa Fifejdy Ostrava
JN99CT37
16117:20
Tonda Čanky Kory Hutisko Solanec
JN99CK5180°
16217:20
Jarda Slovan p Písecké Hory
JN79CH290268°
16317:24
Tomáš Frýdek-Místek p Makyta 922 mnm
JN99BE33191°
16417:26
Franta Leskovec Brno
JN89IE113254°
16517:27
Petr Třinec m. TESCO Frýdek Místek
JN99EQ2627°
16617:30
Albín Široká Široká (Povážská Bystrica) - SK
JN99DF28168°
16717:33
Laďa Rychvald Rychvald
JN99EU4316°
16817:34
Děda Malina Napajedla
JN89SD61233°
16917:34
Midax Opava Nové Zálužné 510 mnm u Opavy
JN89WV52333°
17017:41
Karel Koryčany Koryčany
JN89OC84240°
17117:43
Štefi Zlín Zlín
JN89UF46233°
17217:44
Zdeněk Žadár Žadár (Blansko)
JN89IK109268°
17317:46
Exp Trio Žuráň
JN89JD109251°
17417:48
Laďa Otrokovice Otrokovice
JN89SE58236°
17517:53
Radio Čadčka Čadca - SK
JN99KL4890°
17617:56
Edward POLSKO
JN99KR5660°
17717:59
Mamba Prostějov Prostějov
JN89NL78270°
17818:00
Jirka Toptrans m. Ostrava Vřesina
JN99CT37
17918:09
Víťa Frenštát p Ráztoka
JN99CM5
18018:09
Karel Zábřeh Zábřeh
JN99CT37
18118:10
Franta Bystřice Bystřice p Hostýnem
JN89UC55221°
18218:13
Harry Ropice Ropice
JN99HK3099°
18318:17
Karel Vodojem Olomouc
JN89EO133277°
18418:17
Hami Malenovice p Zádveřice
JN89VF41228°
18518:19
Jirka Poruba Ostrava
JN99CT37
18618:21
Martin Fifejdy Ostrava
JN99CT37
18718:23
Zdeněk Kaštan Kopřivnice
JN99BO15337°
18818:25
Rubi studenka p Vaclavovice
JN99ES3520°
18918:26
Pepa Ostrava Ostrava
JN99CT37
19018:29
Marcel Petřvald Petřvald
JN99ET3918°
19118:32
Petr Karolínka Karolínka
JN99DL690°
19218:40
Udo Dortmund Dortmund
JO31RL791290°
19318:43
Svaťa Hase p Bludný vrch
JN89WI28240°
19418:51
Jadran Marikova Marikova - SK
JN99DF28168°
19518:54
Franta Hokej Frýdek Místek
JN99EQ2627°
19618:55
Jura Opava Opava
JN89XV50339°
19718:57
Franta Jžní Svahy Zlín
JN89UF46233°
19819:14
Luboš 2 Prostějov Prostějov
JN89NL78270°
19919:19
Petr Čeladná Čeladná
JN99EN1552°
20019:22
Víťa Kotva Ostrav Zábřeh
JN99CT37
20119:32
Jevgeněj Nietropetrvov Ukrajina
KN78ML123089°
20219:33
Tomáš Studénka p kdesi za městem
JN99BR28348°
20319:34
Evžen Studénka Studénka
JN99BR28348°
20419:39
Milan Výškovice Ostrava Výškovice
JN99CT37
20519:56
Sandra Frankfurt - Německo
JO40HD691280°
20619:57
Neptun Ostrava Ostrava
JN99CT37
20720:00
Romi Příbor Příbor
JN99BP19342°
20820:01
Michal Dubnica Dubnice - SK
JN98CX56180°
20920:02
Jarda Morávka Morávka
JN99FO2352°
21020:03
Rudolf Rožnov Rožnov p R
JN99BK8232°
21120:04
Jirka Přerov Přerov
JN89RK54265°
21220:06
Pepa Prostějov Prostějov
JN89NL78270°
21320:18
Exp Troják Hostýnské Vrch
JN98WI175135°
21420:20
Ježek Vsetín Vsetín
JN89IX121298°
21520:21
Bruno Orlova Orlova
JN99FV5021°
21620:21
Martin Stutgart
JN48OT658267°
21720:23
Lebeda Přerov Přerov
JN89RK54265°
21820:26
Viktor 3124 Ukrajina
KN78ML123089°
21920:30
CK 51 Exp Paprč Paprč
JN98JN110157°
22020:36
Broněk Šenov Šenov
JN99AO18319°
22120:39
13SA Frankfurt - Německo
JO40HD691280°
22220:42
Honza Bílovec Bílovec
JN99AS35340°
22320:43
Miky Příbor Příbor
JN99BP19342°
22420:53
Richard Staré město Frýdek Místek
JN99EQ2627°
22520:54
Milan Zlín Zlín
JN89UF46233°
22621:23
Sídí Poruba Ostrava Poruba
JN99CT37
22721:25
Petr 2 Vsetín Vsetín
JN89IX121298°
22821:30
Mirek Olympia p Čeladná
JN99DM852°
22921:31
Jarda Bulhar Ostrava Poruba
JN99CT37
23021:36
Karel Libéřovice m. někde na cestě
JN88QW85225°
23121:39
Fredy p Velké Rovné - SK
JN89SJ49259°
23221:41
Jiřina Vítkovice Ostrava Vítkovice
JN99CT37
23321:45
Franta Halenkovice Halenkovice
JN89RE63239°
23421:47
Ota Nový Jičín Nový Jičín
JN99AO18319°
23521:48
Dědek Přerov p
JN89SJ49259°
23621:52
Monika Prikopa Martin - SK
JN99KB67134°
23721:54
Omega Chťavnica p Prašivá hora - SK
JN88TN110203°
23821:59
Taxi Valmez Valašské Meziříčí
JN89XL18270°
23922:02
Strejda Otrokovice Otrokovice
JN89SE58236°
24022:05
Karel Ondřejník p Frydlant a. Ostravicí
JN99DO1523°
24122:07
Naďa Frýdek p Malenovice
JN99EN1552°
24222:09
Jarda Libhošť Libhošť
JN99AP22327°
24322:11
Staňa Mobil p na kopci u Pašovic
JN89TB63223°
24422:13
Milan Jižní svahy Zlín
JN89TF51237°
24522:16
Josef Zlín Zlín
JN89TF51237°
24622:18
Mirek Zlín Zlín
JN89TF51237°
24722:19
Syslov Slovensko - SK
JN98KJ130158°
24822:23
Ondra Velké Karlovice Velké Karlovice
JN99DI15157°
24922:25
Boris Zvíře Zlín
JN89TF51237°
25022:28
Milan 37 Opava
JN89XV50339°
25122:29
Jirka Havířov p Čeladná
JN99DM852°
25222:30
Josef Jarošov Jarošov
JN89RB71230°
25322:31
Děda Náměšť Náměšť na Hané
JN89MO85280°
25422:31
Tonda Kocur Velká Polom
JN99AU43344°
25522:33
Franta Ostrava Ostrava
JN99CT37
25622:34
Dáša Těrlicko Těrlická přehrada
JN99FT4126°
25722:35
Béďa Trojanovice Trojanovice
JN99CM5
25822:36
Bohouš Studénka m. Horní Benešov
JN89TX70323°
25922:37
Eva Tlumačov Tlumačov
JN89RG59247°
26022:38
Viktorka Frenštát Frenštát p R
JN99CN9
26122:40
161SM747 Adam Hozuv - Polsko
JO90LH10730°
26222:42
Endrju Kozle - Polsko
JO90CK107
26322:43
Janko Palucka Palucka - SK
JN99TB113114°
26422:48
Hela Frenštát Frenštát p R
JN99CN9
26522:49
Mirek Pivonín Pivonín
JN89JV112295°
26622:50
Roman Delta Třinec
JN99IQ4357°
26722:51
Víťa Mobil m. Balita Frenštát p R
JN99CM5
26822:53
Ramiro Litovel p Hor. Město
JN89OV86303°
26922:55
Jenda Orlová Orlová
JN99FV5021°
27022:56
Robert Skrbeň Skrbeň
JN89OP74285°
27122:57
Mirek Suchá Suchá
JN99FT4126°
27222:59
Laďa Horečky p Frenštát ručka
JN99CN9
27323:00
Děda Dub Dub nad Moravou
JN89PL66270°
27423:02
CT 18 Exp Forman Kočího Kopec - (Bystřice nad Pernštejnem)
JN89DO139276°
27523:06
Rýša Zábřeh Zábřeh na Moravě
JN89KW109298°
27623:08
CT 21 Exp Radegast Šumava
JN69SB342264°
27723:12
Albín Frenštát Frenštát p R
JN99CN9
27823:14
Merkur Kopřivnice Kopřivnice
JN99BO15337°
27923:15
Martin Morava Studénka
JN99AR30337°
28023:17
Jirka Šenov Ostrava Šenov
JN99CT37
28123:18
Franta Jankovice Jankovice
JN89PD76241°
28223:19
KV Bratislava Bratislava - SK
JN88ND168209°
28323:21
Black Lesná Brno
JN89HF118257°
28423:22
Mirek Brno Brno 0,5w
JN89HF118257°
28523:29
Matoni Exp Rapotice Rapotice u Rosic
JN89DE143258°
28623:29
Milan Trnava Trnava - SK
JN88TI132199°
28723:32
Muf Brno Brno
JN89HF118257°
28823:33
Bukovina 1 Bukovina - SK
JN88RT92217°
28923:34
Rosťa Orlová Orlová
JN99FV5021°
29023:36
Kobylka Dubnice - SK
JN89CW153290°
29123:37
Adept Moravská Nová Ves
JN88MT113229°
29223:41
Dáda Kladníky u Lipníka nad Bečvou
JN89TL42270°
29323:41
Čára Prostějov p Myslejovice
JN89MJ85264°
29423:42
Jarda Kohoutovice Brno
JN89HE119255°
29523:44
Ruda Břeclav Břeclav
JN88KS125231°
29623:45
Sony Ostrava Ostrava
JN99CT37
29723:46
Miluška Mořkov Mořkov
JN99AM13291°
29823:48
Ježek Petřkovice p Landek
JN99EU4316°
29923:49
Ava Delta Velká Bystřice
JN89QO62283°
30023:50
Jarda Senior Frýdek Frýdek Místek
JN99EQ2627°
30123:51
Standa Mobil m. Váaclavovice u FM
JN99ES3520°
30223:52
Růžka Poruba p Kružbeská přehrada
JN89TT56312°
30323:53
Slávie Havířov Havířov
JN99FS3729°
30423:54
Vinor Mohelnice Mohelnice
JN89LS96290°
30523:56
Jarda Frýdek Místek Frýdek Místek ručka
JN99EQ2627°
30623:56
Katka Kozlovice Kozlovice
JN99DO1523°
30723:57
Ježek Chlum Chlum
JN89HO115278°
30823:59
Franta Leskovec Brno Leskovec
JN89HE119255°
30923:59
Samuraj Hulín Hulín
JN89RH57251°
31000:00
Tibor Rychvad Rychvald
JN99EU4316°
31100:01
Fro Žilina Žilina - SK
JN99IE49132°
31200:03
Lopez Brno p Proklez 570 mnm
JN89JH104260°
31300:04
Kutil Prostějov Prostějov
JN89NL78270°
31400:05
Radek 2 Fifejdy Ostrava
JN99CT37
31500:07
C1 Opava Opava
JN89XV50339°
31600:08
Fero Těšín Český Těšín
JN99HR4147°
31700:10
Jano 3 Liptovský Mikuláš - SK
JN99TB113114°
31800:11
Bohouš Prostějov p Prostějov
JN89LH92259°
31900:12
Josef Vítkov Vítkov
JN99VS11974°
32000:20
Dan Kopřivnice Kopřivnice
JN99BO15337°
32100:21
Milan Veřovice Veřovice
JN99BN11327°
32200:23
Petr 02 Opava Opava
JN89XV50339°
32300:24
Matez Prievidza - KS
JN98HS84159°
32400:26
Ajax Bratislava m . Turčianské Teplice - SK
JN98KU85145°
32500:27
Rafael Povážské Podhradí
JN99FD41154°
32600:28
Roman Bílovec m. Horní Benešov
JN89TX70323°
32700:28
Marek Martin Martin - SK
JN99KB67134°
32800:32
Honza Vratimov Vratimov
JN99DS3310°
32900:39
BT 07 Ostrá Malenica - SK
JN99EA52167°
33000:45
Miroz Nitra Nitra - SK
JN98AH130185°
33100:47
Tonda Moravské Slovácko - Kysuca
JN89NC89242°
33200:48
Dušan Kotmanov Jeseněc - SK
JN89KO97279°
33300:51
Martin 99 Moravské Slovácko
JN89NC89242°
33401:03
Karel Kasárna Kasárna - SK
JN99EH22147°
33501:04
Mandy Orlová Orlová
JN99FV5021°
33601:05
Jarda Slovan p Rychlebské hory - Vlčice u Jeseníku
JO80MI128320°
33701:08
Šedý Vlk Jindřichov ve Slezku
JO80SG100332°
33801:10
Laďa Polní Orlová
JN99FV5021°
33901:11
Luboš Ořechov Ořechov
JN89PA84233°
34001:13
Vtipálek Stré Hamry p Lysá Hora
JN99FM1976°
34101:17
Jarda Pumpa Havířov
JN99FT4126°
34201:18
Edy Brno p Převážka 520 mnm Mor. Kras
JN89II109263°
34301:21
Edison Hubina Hubina - SK
JN89WP30308°
34401:22
Mariusz Tychy u Katowic - Polsko
JO90LC8837°
34501:25
Honza Skrbeň Skrbeň
JN89OP74285°
34601:26
Slávka Lanžhot Lanžhot
JN88LR123228°
34701:27
Tonda Jestřábice Jestřábice
JN89NC89242°
34801:31
Aco Vreckvany Vreckovany - SK
JN88UJ126197°
34901:33
Sandokan Bytča - SK
JN99GF37139°
35001:37
Vlasta Rožmitál Semtín 827 mnm
JN69VN319273°
35101:41
Miro 2 Nitra Nitra - SK
JN89AH158264°
35201:42
Meteor Piešťany Piešťany - SK
JN88VO102198°
35301:44
Milan Raj Karviná
JN99GU4830°
35401:46
Sigma Praha p Krásov
JN79LS236279°
35501:49
CT 27 Kouty - Třebíč
JN79VN175274°
35601:55
Jarda Pískovna Karviná
JN99GU4830°
35702:07
Mirda Lesná p Kraví Hora
JN78WW180251°
35802:20
CT 23
JN70WP998191°
35902:24
AT 53 Klíč
JO70GT300301°
36002:27
Jenda havířov Havířov
JN99FT4126°
36102:28
Pedro Prodek p Ukonice
JN89JN103276°
36202:30
Čenda Bystřice nad Pernštejnem
JN89DN139275°
36302:31
Laďa Zlín Zlín
JN89TF51237°
36402:48
Exp Čihadlo Pepa Nová Střelnice
JN79LG237266°
36502:53
Čenda Bystřice Bystřice
JN89DM139273°
36603:18
CT 14 Exp Svatobor Jarda u Sušice
JN69RF345267°
36703:30
CT 16 Exp Luka Havlina 700 mnm
JN79WK169269°
36803:38
Borek Letná p Džbán u Otic
JN79IQ253277°
36903:39
Jilda Třebíč Třebíč
JN79WE172260°
37003:43
Jindřich Závišice Závišice
JN99BO15337°
37103:49
Honza Rosice Rosice
JN89EE137257°
37203:51
Námořník Brno
JN89HE119255°
37304:00
Jarda Suchohrdlí Suchohrdlí u Miroslavi
JN88EW146246°
37404:44
Tango Prostějov p černá Hora
JN99CK5180°
37504:46
Petr Frýdek Frýdek Místek
JN99EQ2627°
37604:48
Ferda Bohumín Dolní Lutyně
JN99FV5021°
37705:01
Ivo Paskov Paskov
JN99DR2812°
37805:28
Tonda Šumbark Haviřov
JN99FS3729°
37905:36
Richard Katowice - Polsko
JO90MG10634°
38005:42
Dědek Moravské Budějovice
JN79CV292281°
38105:44
Jacek Katowice - Polsko
JO90MG10634°
38205:51
Jirka Edison Ostrava Hrabůvka
JN99CT37
38305:52
Lojza Místek Frýdek Místek
JN99EQ2627°
38405:54
Bavor Ohrozim
JN89ML84270°
38506:02
Václav Brno Brno
JN89HE119255°
38606:02
Radek Soláň Soláň
JN99DJ11147°
38706:04
Markony Partyzanske - SK
JN98EO98173°
38806:16
Zdenda Rakovnik p Kunovice u UH
JN89RA75227°
38906:18
Karel Ondřejník Ostrava
JN99DS3310°
39006:20
Pepa Kosíř Olomouc
JN89EO133277°
39106:26
Datel Olomouc m. Olomouc
JN89QR66295°
39206:28
Pedro Rychvald Rychvald
JN99EU4316°
39306:30
Jirka Karviná Karviná
JN99GU4830°
39406:35
Ludvík Valmez p Krásná nad Bečvou
JN89XL18270°
39506:39
Kobra Podvih Opava
JN89XV50339°
39606:41
Tibor Přerov Přerov
JN89RK54265°
39706:46
Pavel Mijava Mijava - SK
JN88SR96210°
39806:50
Zbynďa Soběšovice Beskyd Žermanky
JN99FR3333°
39906:50
Omega Hodonín
JN88NV102231°
40006:54
Zdenek Zášová Zášová
JN99AL12270°
40106:55
Pentopa Bystřice p Hostýnem
JN89UC55221°
40207:00
Franta Frankovice Frankovice
JN89PD76241°
40307:01
Arnošt Vítkov Vítkov
JN99VS11974°
40407:06
Jano Rajec Rajec - SK
JN99HC52144°
40507:07
Miro Žilina Žilina - SK
JN99IF46127°
40607:27
Karel Brňov Brňov
JN89XL18270°
40707:32
Kosačka Horní Chlebany - SK
JN98CO97180°
40807:43
Karel Hrušovany Hrušovany u Brna
JN89HS119286°
40907:47
Jarda Jablunka Bystričná - SK
JN99AJ15233°
Sdílet: FacebookTwitter Trvalý odkaz
 1

Spojení do velkých lokátorových čtverců

196
JN99
139
JN89
27
JN88
17
JN98
9
JN79
5
JO90
3
JO80
3
JN69
2
JO40
2
KN78
1
JN78
1
JO70
1
JN70
1
JO31
1
KO14
1
JN48

© www.cbpmr.cz (2016)