2x digitální Mototrbo vysílačky Motorola DP3441, GPS Bluetooth, USB kabel

Nabízím tyto dvě digitální vysílačky Motorola DP3441 VHF / 136-174 Mhz Mototrbo s GPS a Bluetooth modulem, lze vysílat na analogu i digitálu šifrovaně bez možnosti odposlechu. Nový aktuální firmware, nedávno zakoupeny nové lepší velkokapacitní baterie 2600 Mah (původně jen 1700Mah). Vysílačky mají rozšířené šifrování pro digi pásmo a scrambler pro nalog, jsou vhodné pro bezpečnou komunikaci. Blbuvzdorné, odolnost IP67, (pády, nárazy, otřesy, prach, voda, apod.) Pásmo VHF je vhodné do terénu / volného prostranství, jako lesy, louky,volání mezi městy, vesnicemi apod. Není vhodné do města, kde jsou paneláky (jak je známo, siglál VHF prochází sídlištěmi obtížně) Přesto mají nejlepší vlastnosti, jaké můžete pro vysílání potřebovat.

Technické info najdete třeba na : http://www.radioking.cz/?rucni-radiostanice-motorola-mototrbo-dp-3441-vhf-ip67

Současná cenovka v obchodech je kolem 21 tis za kus s baterií 1700 mAh, prodám za cenu 5.500,-Kč za kus s nabíječkou a to i s novou baterií 2600 mAh. (Cena za obě 11 tis) Velmi pěkné, nepoškozené, udržované, vynikající stav.

Frekvence jsou nastaveny na sdílenky,(zašifrováno) můžete je hned používat, případně mohu nastavit jiné jaké chcete, nebo prodám i programovací kabel se softem a vše si můžete nastavovat sami, je to velmi jednoduché.

Jde o nejmenší profi digitály co Motorola vyrábí, malinké do dlaně a vhodné pro jakoukoli BEZPEČNOU komunikaci. Jako použité těžko v ČR k sehnání…

Programovací kabel za 790,-Kč (pouze k oběma radiostanicím, samostatně nikoli) Vysílačky lze programovat i přes vestavěný Bluetooth. Software dám zdarma. (Posledení verze Mototrbo CPS v 2.0 )

Foto emailem. Možno poslat na dobírku.

Kategorie: Prodej | Zaměření: , , | Bazar radiotechniky - Trvalý odkaz |